Świat do kreowania- Minecraft

Wiele osób demonizuje gry, jako takie, które niczego nie uczą i nie nadają się dla młodego gracza. Nim zaczniemy kłócić się z taką postawą, pokażmy wszystkim, którzy są na nie gry Minecraft online. I wiecie co? Najlepiej dajmy im pograć! Obiecujemy, że szybko zweryfikują swoje poglądy.

Czym cechują się gry Minecraft online?

Grałeś w wiele gier, ale nie miałeś jeszcze nigdy możliwości zagrać w Minecraft online? Nie wiesz czym ta gra się cechuje i czy warto w ogóle poświęcać na nią czas? Podpowiemy ci, że odpowiedź jest bardzo prosta. Warto poświęcić czas na Minecrafta, nawet dużo czasu. Pytasz dlaczego? W przeciwieństwie do wielu gier w Minecraftcie masz możliwość praktycznie dowolnego kreowania świata przedstawionego. nie musisz poruszać się tylko ścieżkami wytyczonymi przez innych- nie ty możesz tworzyć wszystko i niszczyć, jeśli nagle coś ci się nie spodoba. To daje naprawdę ogromne możliwości ingerowania w świat gry. Powiedzmy sobie szczerze, która gra daje nam coś takiego?

Do tego gra online Minectraft z www.valhalla.pl jest darmowa w wersji przeglądarkowej. Już w tej bezpłatnej opcji mamy wiele możliwości do wyboru, a warto wiedzieć, że w wersji płatnej jest ich jeszcze więcej, bo pojawiają się tak zwane tryby. Pierwszy z nich to tryb Creative, w którym skupiamy się głównie na budowaniu, drugi to Survival polegający na walce z potworami i budowaniu samodzielnie broni. Istnieją jeszcze takie tryby jak Hardcore, Adventure, czy Spectator. Pierwszy z nich umożliwia grę na większej trudności, drugi zapewnia nam ograniczoną ilość przesuwania i usuwania przez co rozgrywka staje się nieco trudniejsza. Trzeci z tych jest za to zupełnie inny od pozostałych bo umożliwia obserwowanie rozgrywki, ale nie pozwala w nią ingerować. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią poobserować, jak to robią inni.

Gry przeglądarkowe wbrew pozorom dają dużo możliwości. By cieszyć się grami nie musimy kupować wypasionej konsoli i wydawać wiele pieniędzy. Wystarczy tylko zainteresować się grami online i wybrać taką, która będzie wpisywała się w nasz gust. Nie jest to szczególnie trudne, tym bardziej, że wybór jest ogromny. Jest więc pewne, że każdy znajdzie coś, co szczególnie go uszczęśliwi. Gry przeglądarkowe to masa rozrywki na różnym poziomie. Pojawiają się tam gry dla dzieci, młodzieży, gry wojenne, horrory, strzelanki i wszystko czego dusza zapragnie. Od teraz możecie skończyć pracę, otworzyć inne okno w przeglądarce i przenieść się w zupełnie inny świat. Czy to nie świetnie? Wystarczy tylko komputer i internet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ