Najlepsze gry na Xbox One

Gry wideo możemy podzielić na kilka kategorii: fantastyczne, bardzo udane, przeciętne i takie, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Miłośnicy wirtualnych rozgrywek każdego roku mogą wybierać spośród wielu tytułów wyprodukowanych przez rodzime i zagraniczne studia. Nikt jednak nie lubi kupować kota w worku! Dlatego wiele osób przed zakupem szuka, najczęściej w sieci, opinii, recenzji i rankingów. Oto jeden z nich!

Gra na konsoli – rozrywka dla każdego?

Konsole wideo z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Dwaj najwięksi gracze na rynku: Microsoft i Sony nieustannie rywalizują o względy użytkowników, kusząc nowymi, ulepszonymi produktami mającymi gwarantować rozrywkę na jeszcze lepszym poziomie. Xbox One to konsola ósmej generacji stworzona przez amerykańskiego giganta Microsoft Corporation, następca konsoli Xbox 360. Po raz pierwszy na rynku pojawiła się w 2013 roku. Choć od tamtej pory minęło ładnych kilka lat, posiadacze konsoli Xbox One wciąż nie mogą narzekać na brak nowych tytułów.

3 najciekawsze gry na Xbox One ostatnich lat posiadające tryb wieloosobowy

Jedną z największych zalet gier wideo jest możliwość przeżycia emocjonującej przygody w towarzystwie innych osób: przyjaciół, rodziny lub znajomych. Wirtualna rozgrywka to doskonały sposób na zimowe wieczory, letnie, deszczowe popołudnia czy… dwutygodniową izolację.

Red Dead Redemption 2

To propozycja nie tylko dla miłośników westernów. Druga część świetnie przyjętej serii Red Dead to dzieło studia Rockstar Games (które jest jednocześnie producentem i wydawcą). Akcja gry toczy się w fikcyjnym świecie przypominającym Dziki Zachód. Główny protagonista, którym mamy przyjemność kierować, nazywa się Arthur Morgan. Jak przystało na członka gangu, często sięga do kabury. Jeżeli masz ochotę złowić do swojej bandy kolejnych towarzyszy, możesz wraz z rodziną lub przyjaciółmi sięgnąć po moduł sieciowy gry, czyli Red Dead Online.

A Way Out

To ciekawa gra kooperacyjna stworzona przez studio Hazelight i wydana przez Electronic Arts wiosną 2018 roku. Gracze wcielają się w postaci więźniów, którzy nie zamierzają spędzić reszty życia za kratami. Przed Wami spektakularna ucieczka z więzienia, emocjonujący pościg i sceny walk. Rozgrywka jest nastawiona przede wszystkim na współpracę, więc jeśli chcecie przeżyć, to tylko we dwójkę!

Unravel Two

Wydana w 2018 roku przez Electronic Arts logiczno-platformowa gra szwedzkiego studia Coldwood Interactive to doskonała zabawa dla całej rodziny. Czekają na Was zapierające dech w piersiach krajobrazy i ciekawe wyzwania, które musicie pokonać razem. Tytuł przeznaczony jest dla dzieci od 7. roku życia. Gry kooperacyjne uczą pracy w zespole, wyrażania własnego zdania i szanowania zdania odmiennego (co jest niestety rzadką, ale bardzo pożądaną umiejętnością nie tylko w świecie online!).

Jeżeli szukasz gier na Xbox One, to koniecznie zapoznaj się z encyklopedią gier serwisu Gram.pl, która jest dostępna na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ