Skuteczny antywirus na telefon

Każdy z nas codziennie korzysta ze swojego telefonu, odwiedzamy dziesiątki stron, otwieramy liczne aplikacje. Wszędzie tam kryje się potencjalne zagrożenie w postaci złośliwego oprogramowania oraz wirusów. Zarówno smartphony, jak i tablety, zwłaszcza te działające na najbardziej popularnym systemie, czyli Androidzie są w takim samym stopniu atakowane jak komputery stacjonarne. By zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty danych lub nawet uszkodzenia urządzenia, warto zainstalować antywirus na telefon – polecamy produkt https://www.kaspersky.pl/android-security

Jakie rozwiązanie wybrać

Na rynku w tej chwili jest bardzo dużo programów antywirusowych dla urządzeń mobilnych, jednak nie wszystkie mają rozbudowane funkcje i nie są wystarczająco często aktualizowane. Jednym z najbardziej godnych polecenia przykładów tego rodzaju oprogramowania jest Kaspersky Internet Security for Android. Ten antywirus został ze sklepu Google ściągnięty ponad 50 milionów razy, a liczba ta ciągle rośnie.

Klienci chętnie wybierają ten program, ponieważ zapewnia on bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, działając na wielu poziomach. Nie tylko chroni dane zgromadzone w pamięci urządzenia, ale także pozwala na czynności zwiększające komfort korzystania z internetu na sprzęcie mobilnym.

Można śmiało powiedzieć, że programy z logo Kaspersky są gwarancją jakości, skutecznego działania i bezpieczeństwa dla każdego urządzenia, na którym są zainstalowane. Dlatego warto zapoznać się z najważniejszymi cechami, jakie oferuje ten antywirus na telefon.

Kaspersky Internet Security for Android — kluczowe funkcje

Wykorzystane przy tworzeniu tego oprogramowania technologie skutecznie blokują szkodliwe aplikacje, nie pozwalają na otwieranie niebezpiecznych lub podejrzanych odnośników. Jedną z bardzo użytecznych opcji jest blokowanie niechcianych połączeń telefonicznych oraz wiadomości tekstowych.

Jako że antywirus ten stworzony został z myślą o smartphonach, umożliwia także ochronę danych, historii połączeń, kontaktów. Nawet gdy telefon zostanie skradziony, niepożądane osoby nie będą w stanie dostać się do zapisanych w pamięci urządzenia informacji. Ochrona, jaką uzyskuje użytkownik, może być rozszerzona o produkty z systemem Android Wear, co jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Wszystkie te funkcje w żaden sposób nie wpływają na szybkość działania telefonu, a obsługa i instalacja jest prosta. Kaspersky Internet Security for Android jest bardzo rozbudowanym antywirusem na telefon, oferuje wiele przydatnych funkcji. Gdy zależy nam na bezpieczeństwie, aplikacja ta wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ