Rozgrywaj kampanie przez sieć w grach wojennych

Internetowe gry, w które można grać przez internet zdobywają coraz większą popularność. Rozwój dostępu do internetu spowodował rozwojem gier internetowych, do których dostęp uzyskujemy dzięki przeglądarkom. Takie korzystanie z gier jest wyjątkowo atrakcyjne ze względu na łatwość dostępu. Żeby skorzystać z rozgrywki wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu.

Wśród internetowych gier komputerowych, duża popularnością cieszą się gry wojenne online z www.valhalla.pl. Wojna jako tło gier komputerowych przyciąga przede wszystkim dynamiką akcji, nieustającymi emocjami i szerokim wachlarzem asortymentu wojskowego. Konflikty zbrojne przerzucone na monitory komputerów stwarzają okazję do realizowanie młodzieńczych fascynacji odwagą, uczestniczenia w kulcie braterstwa i wciągnięcia w rozbudowane i ciekawe fabuły, które przepełnione są nieustającymi emocjami.

Wśród gier wojennych popularnych pośród tytułów dostępnych w przeglądarkach internetowych, znajdziemy wiele gatunków gier, spośród, których każdy znajdzie coś dla siebie. Gry wojenne zwykliśmy kojarzyć z popularnie zwanymi „strzelankami”. Jednak nie tylko tego typu gry osadzają swoje fabuły w tle wojennych konfliktów.

Do dyspozycji graczy są zarówno gry strategiczne, które główny nacisk kładą na rozbudowany moduł zarządzania całym wojskiem, dzięki czemu gracz może się wcielić w rolę generała, którego zdaniem jest przygotowywanie przemyślanych kampanii, jak i gry akcji, które stawiają na zręczność i dynamikę gry, która przejawia się popularną „strzelanką” z wrogiem.

Wojenne gry strategiczne, jakie możemy znaleźć w sieci, funkcjonują na podobnej zasadzie jak klasyki tego gatunku, typu Twierdza. Celem gracza jest stworzenie potężnej armii, która będzie w stanie wygrać bój z wrogiem. W przeciwieństwie do klasyków tradycyjnych strategii, nie będziemy jednak budowali potężnych grodów i ich bronić. Gracz będzie odpowiedzialny bardziej za właściwym zarządzaniem wojskiem, tak, by było w stanie podbić wrogie armie nieprzyjaciela. Tego typu gry stawiają bardziej na logikę i umiejętność planowania kampanii, niż fortyfikowania grodów. Gracz wciela się w rolę generała, którego zadaniem będzie podejmowanie właściwych decyzji.

Drugi typ gier stawia na akcję. Gracz wcielą się w żołnierza, który nie musi martwić się o właściwe zarządzenie wojskiem, a raczej wykonywanie konkretnych zdań, do których należy przede wszystkim umiejętność eliminowania wroga. Tutaj ważniejsza jest zręczność i szybkość działania. W tego typu grach można sprawdzić swój refleks.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ