Nowe gry, dodatkowa pamięć RAM, mocniejsze karty graficzne, o klawiaturach mechanicznych i myszach gamingowych nawet nie wspominamy. Każdy, kto na poważnie interesuje się grami wie, że hobby to wymaga pewnych inwestycji. Na szczęście można przy tym nieco zaoszczędzić – i to bez odmawiania sobie rzeczonych zakupów!

Szukaj okazji

Jeżeli dobrze przyjrzymy się ofertom dużych sklepów komputerowych oraz RTV, zauważymy, że wiele z nich regularnie proponuje swoim klientom cały szereg promocji. Niektóre z nich, np. Media Markt, dotyczą zakupu konkretnych produktów, inne zestawów łączonych. Często można w ten sposób sporo zyskać. Pod warunkiem, że dowie się o tym na czas, w końcu większość promocji jest ograniczona czasowo.

Oczywiście trudno sobie wyobrazić nieustanne przeglądanie całej oferty sklepowej w poszukiwaniu informacji o zniżkach. Istnieją jednak portale, które skupiają w jednym miejscu najlepsze promocje Media Markt. Oczywiście nie tylko te związane z komputerami, warto jednak na bieżąco śledzić takie zestawienia, ponieważ co jakiś czas pojawiają się tam interesujące nowości.

Zauważ, że dzięki zebraniu wszystkich okazji w jednym miejscu nie musisz przeglądać wielu różnych podstron, ani przeklikiwać bannerów w sliderze reklamowym. Prosta i czytelna lista pozwala na szybkie zorientowanie się, co można w danej chwili zyskać.

Promocje uniwersalne

Zauważ przy tym, że nawet jeżeli żadna z aktualnych w danej chwili propozycji nie jest ściśle powiązana z grami, często pojawiają się promocje uniwersalne, dotyczące całych grup produktowych. Chociażby związanych z konkretnymi formami płatności, czy pozwalającym na udział w losowaniu kodów upominkowych w zamian za pozostawienie recenzji.

Znajdź jeszcze więcej

Rabatów warto szukać także w innych sklepach monitorowanych przez portale z kodami rabatowymi. Świetnie w tym zakresie sprawdza się serwis kodyrabatowe.onet.pl, na którym stale można natrafiać na doskonałe okazje. Co więcej, można je przeglądać nie tylko według sklepów, lecz również kategorii tematycznych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ