Najciekawsze gry na smartfona z androidem

Dzisiejsze telefony mogą ułatwiać nam życie, jak również je uprzyjemniać. Przy ich pomocy możemy sprawdzać najświeższe informacje z kraju i ze świata, śledzić zapowiadaną pogodę, robić przelewy bankowe czy tradycyjnie kontaktować się z wybranymi osobami. Co jednak robić, gdy wszystko co niezbędne zostało zrealizowane, a czas w kolejce do lekarza czy w podróży autobusem dłuży nam się niemiłosiernie? Pobierz na swojego smartfona ciekawe aplikacje rozrywkowe i nigdy więcej nie narzekaj na nudę.

Postanowiliśmy zrobić mały przegląd darmowych gier na androida i wybraliśmy te najatrakcyjniejsze:

JetPack Joyride

Gra stworzona przez twórców słynnego Fruit Ninja. Gra rozgrywa się w laboratorium, w którym główny bohater odnajduje odrzutowy plecak, z którym będzie podróżował. Naszym zadaniem jest zbierać pojawiające się na naszej drodze monety i żetony, a także pokonywać pojawiające się przeszkody. Warta uwagi, nie tylko tych najmłodszych.

Asphalt 8: Airborne

Kto z nas nie lubi gier, w których głównym naszym zadaniem jest prowadzenie szybkiego samochodu? Spory wybór samochodów, różnorodność tras i otoczenia da Ci ogromną przyjemność z jazdy i sprawi, że ta gra pochłonie Cię na długie godziny.

Pokemon Go

Już w tamtym roku świat zupełnie oszalał na jej punkcie. Jak się już pewnie domyślasz naszym celem jest łapanie pojawiających się pokemonów. Ta gra wymaga jednak podniesienia się z kanapy i wyjścia na zewnątrz, gdyż stworki pojawiają się w niespodziewanym momencie, dlatego nie da się grać w nią zawsze i wszędzie.

Dead Effect 2

Gra z elementami horroru, dlatego przeznaczona wyłącznie do użytku osób dorosłych. Wysokiej jakości oprawa graficzna i rozwiązania znane z ekranów komputerów sprawią, że nawet w pociągu poczujesz się jakbyś grał na konsoli w domowym zaciszu.

Uchroń się przed nieplanowanymi wydatkami

Praktycznie przez cały czas nasze smartfony narażone są na uszkodzenia, które mogą powstać na skutek choćby upuszczenia urządzenia na ziemię. Podczas ekscytującej rozrywki wystarczy chwila nieuwagi, by telefon wysunął nam się z rok, a na szybce pojawił się znany dobrze wszystkim pajączek.

Wymiana ekranu to w przypadku niektórych modeli telefonów całkiem spory wydatek. Ale nie będziesz musiał wydawać żadnych pieniędzy, jeśli już teraz wykupisz polisę od nieszczęśliwych wypadków (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance). W razie ich wystąpienia ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy zepsutego urządzenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ