Jakie zalety, niesie wprowadzenie kolejnego gracza do gry multiplayer?

Rozgrywanie standardowych gier komputerowych, z pewnością jest zajęciem ciekawym. Jednak z biegiem czasu, może się okazać, że taka forma rozrywki właśnie się nam znudziła. Co potem?

Gry Multiplayer Online czyli wprowadzamy kolejnych graczy.

I tak właśnie, powstały Gry Multiplayer Online. Z biegiem czasu, twórcy doszli do wniosku, że ciągłe prowadzenie rozgrywki w trybie single może być nudne. Tym bardziej, że gra w trybie single jeszcze jakiś czas temu była nieźle oskryptowana. Dziś co prawda jest lepiej, ale i tak niejednokrotnie nasi wirtualni przeciwnicy nie prezentują zbyt wysokiego IQ.

Co nam daje dodatkowy gracz?

Wprowadzenie do rozgrywki kilku graczy, znacznie ją ubogaca. W jaki sposób? Zobaczcie sami!

1. Nie walczymy już ze skryptami, ale realnymi przeciwnikami. Różnicę widać wszędzie, od standardowych strzelanek, aż po bardziej wyrafinowane strategie. Walka ze „sztucznym” przeciwnikiem, nie jest ciekawa (no chyba, że mamy do czynienia z zaawansowaną technologią SI).

2. Możemy działać w trybie kooperacji. Grając w Gry Multiplayer Online, mamy możliwość współpracowania z innymi graczami. Ta współpraca, może obejmować wszystko – od walki aż po budowanie. Doskonale widać to na przykładzie popularnego Minecrafta (którego również możecie znaleźć na naszej stronie).

3. Gracz wygrywa z grafiką. A skoro już piszemy o Minecrafcie, to na jego przykładzie widzimy, jak wielkie znaczenie ma dla dzisiejszego gracza prowadzenie rozgrywki sieciowej. Czym jest Minecraft? Nie ukrywajmy – prostą i toporną rozgrywką, w której układamy klocki. Jednak z pomocą naszych kooperatorów, nie musimy w naszym świecie być sami. Możemy, dzięki nim, budować jeszcze bardziej zaawansowane budowle i co ważne – bronić się przed zagrożeniami.

4. Rozbudowa handlu. Prowadzenie rozgrywki w trybie multiplayer, daje nam możliwość znacznego rozwinięcia naszego handlu. W praktyce więc, możemy szybciej rozwijać naszą postać, posiadane przez nas obiekty itd. Nie od dziś wiadomo, że łatwiej handlować z prawdziwymi graczami, niż podejmować się handlu z tak zwanymi botami.

Podsumowanie

Gry Multiplayer Online z www.valhalla.pl, mają wiele zalet w porównaniu z grami dostępnymi jedynie w trybie single player. Gwarantują nam one bardziej zróżnicowaną i ciekawą zabawę, która na dodatek jest okraszona charakterystycznym, otwartym światem. Czego chcieć więcej? Chyba tylko jeszcze bardziej otwartego i zróżnicowanego świata. Zresztą, nadejście takiej „nowości” jest już raczej przesądzone, oczywiście wraz z nadejściem coraz bardziej zaawansowanych gier.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ