Gry rycerskie online

Świat gier komputerowych ma to do siebie, iż potrafi przenieść danego gracza w dowolnie wybrany przez niego świat. Z tego też powodu ich rynek jest tak duży i stale rośnie. Każda bowiem tematyka, prędzej czy później, odnajdzie swoich zwolenników i miłośników. Rynek gier komputerowych zdominowany jest obecnie głównie przez gry zręcznościowe oraz sportowe. Dużą popularnością cieszą się także wszelkiego rodzaju gry akcji oraz gry logiczne, czy też strategiczne. Co ciekawe, coraz popularniejsze staje się obecnie prowadzenie rozgrywek za pośrednictwem Internetu. Istnieje bowiem cała masa portali www, które umożliwiają granie w gry komputerowe. Mnogość oferowanych tytułów natomiast wcale nie ustępuje tym, które przygotowywane zostają z myślą o użytkownikach konsol do gier. Liczba użytkowników portali internetowych z grami komputerowymi stale rośnie, nic raczej nie zapowiada także zmiany tego trendu. Wśród popularnych gier online dużym uznaniem cieszą się również gry rycerskie. Odnaleźć można zarówno ich dużo uproszczone wersje, które są swoistymi mini-gierkami, jak i dużo bardziej rozbudowane rozgrywki. Te ostatnie skierowane są już do starszych użytkowników Internetu, wymagają bowiem sporych zdolności strategicznych. Są też grami dużo bardziej skomplikowanymi po prostu. Gry rycerskie online to zatem spora atrakcja zarówno dla dzieciaków, jak i nastolatków czy nawet dorosłych miłośników gier komputerowych.

Jakie znane tytuły należy wymienić, jeśli idzie o internetowe gry rycerskie z www.valhalla.pl? Z pewnością nie sposób pominąć gry o nazwie „Stormfall” – głównym w niej zadaniem jest zarządzanie zamkiem. Podczas rozgrywki liczą się zatem, między innymi, zdolności strategiczne oraz ekonomiczne. Jako zarządca danego zamku, gracz musi zadbać także o silną i skuteczną armię oraz powstawanie coraz to nowych, bardziej zaawansowanych technologicznie budynków.

Innym ciekawym tytułem jest także „Legend Online”, podczas której gracze poruszają się po mapie przyjmując na siebie coraz to nowe misje oraz rozwijają swoją postać oraz jej umiejętności.

„Legends of Honor” to zaś kolejny tytuł, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wśród rycerskich gier online. Jest to także gra typowo strategiczna, ponieważ polega zarówno na prowadzeniu wojen, jak i zarządzanie zamkiem oraz swoim podwładnymi. Jest go internetowa gierka, która posiada rzesze swoich fanów i miłośników w różnych grupach wiekowych.

Istnieje także cała masa innych tytułów nawiązujących do tematyki rycerskiej. Wśród nich nietrudno zatem o odnalezienie gierki, która przypadnie danemu graczowi do gustu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDlaczego gramy w przygodówki MMO?
Następny artykułRodzaje gier samolotowych

Gram już przeszło 15 i nigdy mi się to nie znudzi! Z początku zapalony PCtowiec, a teraz zadowolony posiadacz Xbox One :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ