gry akcji

Rynek gier komputerowych to obecnie nie tylko największe koncerny zajmujące się pisaniem kolejnych przebojów oraz tytułów, w które grywa się następnie na całej kuli ziemskiej. Obok tego, oczywiście bardzo silnego rynku gier płatnych, rozwinął się bowiem obok także rynek gier komputerowych w Internecie. Popularność serwisów internetowych, które umożliwiają granie w darmowe gry komputerowe jest dziś bardzo duża, i nic raczej nie zapowiada zmiany tego trendu. Serwisy tego rodzaju oferują bowiem całą gamę różnego rodzaju gierek online, takich jak na przykład: gry dla dzieci, gry logiczne, gry zręcznościowe, gry strategiczne, gry sportowe, czy – cieszące się niezmienną popularnością – gry akcji.

Te ostatnie skierowane są do tych wszystkich gracz, którzy cenią emocje, adrenaliną oraz wartką akcję podczas grywania w gry komputerowe. Ich tematyka jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu odnajdują rzesze swoich odbiorców w różnych przedziałach wiekowych, niezależnie od płci oraz subiektywnych upodobań danego gracza. Gry akcji online proponują rozgrywkę w szybkim tempie, która dostarcza wiele frajdy i pozwala na interesujące spędzenie wolnego popołudnia, czy wieczoru.

Jakiej tematyki dotykają zatem internetowe gry akcji dostępne na www.valhalla.pl? Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Jest to bowiem bardzo rozległy obszar. Niektóre tytuły pozwalają na wcielenie się w rolę tajnego agenta wypełniającego tajne misje, inne stawiają na oldschoolowe bijatyki w komiksowej oprawie, a jeszcze inne nawiązują choćby do niezwykle popularnej współcześnie tematyki wampirów i wilkołaków.

Wśród tych najchętniej wybieranych przez użytkowników serwisów internetowych znajdują się także takie gry, które bezpośrednio nawiązują do przygód znanych z ekranów kin bohaterów. Są to zazwyczaj rozgrywki łączące w ciekawy sposób elementy gry akcji oraz popularnej przygodówki oraz zręcznościówki. To ciekawe połączenie pozwala na wciągnięcie się przez gracza w świat przygód swojego ulubionego super-bohatera, którego poczynania obserwować mógł do tej pory w holywoodzkich produkcjach, takich jak na przykład: Wolverine, Superman czy Batman.

Cie ciekawe, internetowe gry akcji oferują również tytuły bezpośrednio nawiązujące to tak zwanej „starej szkoły” gier komputerowych. Wśród nich odnaleźć można zatem także rozgrywki prowadzone w starej, dobrze znanej starszym graczom grafice 2D. To świetna okazja do cofnięcia się niejako w czasie do początków gier komputerowych, gdzie poza grafiką i nowoczesnymi technologiami, liczyła się jeszcze po prostu dobra zabawa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ