czołg do sterowania zdalnego dla dziecka?

Zabawa wojskowymi pojazdami to dla dziecka zabawa, która umożliwia wcielanie się w role żołnierzy. W dzisiejszych czasach szczególnie popularne są czołgi RC czyli takie, które są zdalnie sterowane. Zapewniają świetną zabawę dziecku i można nimi pokonywać przeszkody, również takie, które są w terenie.

Jaki czołg RC wybrać dla dziecka?

Czołgi tak jak wszystkie inne modele wykonane są w odpowiedniej skali. Skala informuje nas o wielkość modelu względem jego oryginalnego odpowiednika. Jeżeli chodzi o czołgi, najczęściej wykonywane są w skali 1:30, 1:24 oraz 1:16.

Czołgi-zabawki zazwyczaj mają skale 1:70. Skala pojazdu jest istotnym parametrem, ponieważ wpływa na możliwości czołgu. Czołgi, które wykonane są w skali 1:30, uznawane są jako zabawki dla amatorów. Takim pojazdem można się poruszać wyłącznie po pomieszczeniach domowych. Ten model czołgu wyposażony jest w specjalne moduły dźwiękowe, które zabawy dają jeszcze większą frajdę dziecku. Taki czołg steruje się za pomocą radia.

Czołgi RC dla dzieci

Skala 1:24 jest przeznaczona dla większych modeli czołgów. Ten rodzaj również jest dedykowany do zabawy domowej. Jednak nic się nie stanie, jeżeli będzie używany na zewnątrz, na równym podłożu. W taki czołg wbudowany jest moduł dźwiękowy i działka.

Czołgi RC, są największa i najbardziej odwzorowują rzeczywisty pojazd. Taki czołg jest trwały i odporny na uszkodzenia, zawdzięcza to materiałom, z których jest wykonany. Do produkcji takich czołgów wykorzystuje się tylko materiały wysokiej jakości. Działa takich czołgów mają spory zasięg, a sam pojazd porusza się na gąsienicach. Czołgi RC w tym rozmiarze umożliwiają poruszanie się nawet po terenie, który ma trudne warunki.

Ile kosztują czołgi RC?

Czołgi RC dostępne w sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych mają różne ceny. Możemy spotkać pojazd za kilkadziesiąt złotych, ale i taki za kilkaset.

Małe czołgi do zabawy w domu, są najtańszą wersją. Są idealnym pomysłem na prezent dla dziecka lub osoby początkującej. Ich wadą jest to, że maja ograniczone możliwości manewrowe. Najlepszym wyborem są czołgi RC ze średniej półki cenowej.

Przeczytaj też: http://www.pc-power.pl/czesci-do-modeli-rc-dla-dzieci-jak-wybrac-odpowiednie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEtui do telefonu – czy to tylko modny gadżet?
Następny artykułCzym jest C++?

Gram już przeszło 15 i nigdy mi się to nie znudzi! Z początku zapalony PCtowiec, a teraz zadowolony posiadacz Xbox One :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ