Etui do telefonu

Ciężko wyobrazić sobie współczesne, codzienne życie bez telefonu dotykowego. Służą nam nie tylko do komunikacji, ale również do płacenia, kontrolowania swojej pracy, a także fotografowania i edytowania. Smartfony to urządzenia, które stały się również bardziej wydajne, a także smukłe i świetnie prezentujące się. Jednak są również mniej odporne na uszkodzenia i urazy mechaniczne. Designerskie etui łączy w sobie dwie funkcje: odpowiednią ochronę i stylowe wykończenie, dzięki czemu nasz telefon jest nie tylko bezpieczny, ale również doskonale prezentuje się w każdej sytuacji.

Codzienne zagrożenia dla smartfona

Każdy, kto choć raz musiał wymienić swój telefon ze względu na uszkodzenia dnia codziennego, doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia ochrona na smartfona. Damska torebka czy męska kieszeń to miejsca, w których nasze telefony są szczególnie narażone na różnego typu zniszczenia. Najczęściej obiektami niebezpiecznymi stają się ostre przedmioty, takie jak klucze. Wystarczy chwila nieuwagi, a klucze mogą wyrządzić na smartfonie mnóstwo szkód, które sprawią, że telefon będzie nadawał się do wyrzucenia. O ile pojedyncze rysy na obudowie wpływają tylko na wygląd estetyczny urządzenia, o tyle pęknięcia ekranu mogą być dyskwalifikujące w dalszym użytkowaniu urządzenia. Duża ekran i obudowa są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju zarysowania i wyszczerbienia, których sprawcami mogą okazać się praktycznie wszystkie twarde przedmioty. Designerskie etui na Asus Zenfone 3 ZE520KL to produkt, który pozwala na odpowiednią ochronę urządzenia w niezależnie od miejsca jego przechowywania. Dzięki przemyślanej konstrukcji i materiałom dobrej jakości, pozwala na bezpieczne użytkownie telefonu.

Etui – sposób na wyrażenie siebie

Krótki czas użytkowania smartfonów spowodował, że na rynku zaczęły się pojawiać specjalne ochrony i pokrowce na telefony, które mają za zadanie odpowiednio zabezpieczać nasze urządzenia. Wśród setek modeli i wzorów możemy wyróżnić trzy podstawowe typy zabezpieczeń. Pierwsze chronią przednią szybę urządzenia. Wszelkiego rodzaju folie i szkła ochronne mają ustrzec wyświetlacz przed porysowaniem i amortyzować przy uderzeniu. Drugie z nich to etui silikonowe, które ma za zadanie chronić telefon przy upadkach i dbać o tył urządzenia. Trzeci to pokrowiec z klapką, który pozwala na zabezpieczenie telefonu z każdej strony. Dzięki temu możemy wybrać designerskie etui na Asus Zenfone 3 ZE520KL, które będzie odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb w zależności od tego, w jaki sposób użytkujemy telefon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ