Cyberpunk 2077 pc - najbardziej oczekiwana premiera 2020 roku

Cyberpunk 2077 to kolejna gra wypuszczona przez twórców Wiedźmina. Uznany przez krytyków i graczy tytuł sprawia, że oczekiwania wobec Cyberpunk 2077 są wygórowane. Na szczęście wszystko wskazuje, że nikt nie zawiedzie się na nowej polskiej grze. Jej premiera jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w całym roku 2020. Dowiedz się więcej na ten temat.

  1. Cyberpunk 2077 – jedna z najdroższych gier w historii
  2. O co chodzi w Cyberpunk 2077?
  3. Cyberpunk 2077 – poznaj atuty gry

Gracze z całego świata docenili Wiedźmina, dlatego gdy studio CD Projekt zapowiedziało produkcję Cyberpunk 2077 nadzieje gamerów na nową, ciekawą pozycję urosły. CD Projekt wystawiło ich jednak na próbę i zmusiło do cierpliwego oczekiwania na premierę. Cyberpunk 2077 pojawił się już w sprzedaży, a zainteresowanie nim jest ogromne. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier bieżącego roku, dlatego dowiedz się więcej na jej temat.

Cyberpunk 2077 – jedna z najdroższych gier w historii

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie uwierzyłby, że polskie studio wyda jedną z najdroższych gier w historii, jednak stało się to faktem. CD Projekt wydało na produkcję i promocję Cyberpunk 2077 ponad 120 milionów dolarów. Ogromny budżet jest ewenementem nie tylko w kraju, ale również na świecie – jedynie kilka innych gier było droższych. Większość pieniędzy ze 120 mln dolarów zainwestowano w produkcję, dlatego oczekiwania graczy wobec Cyberpunk 2077 pc są naprawdę duże.

Wysokie koszty gry szły w parze z długą produkcją. CD Projekt nie śpieszyło się z wypuszczeniem gry na rynek, dlatego wszyscy zainteresowani grą spodziewają się, że będzie ona dopracowana w każdym szczególe. Premiera Cyberpunk 2077 jest zatem tym, na co czekali miłośnicy gier od wielu miesięcy. Już 19 listopada 2020 przekonają się, czym zaskoczy ich tym razem studio CD Projekt.

O co chodzi w Cyberpunk 2077?

Fabuła Cyberpunk 2077 toczy się w Night City, w którym rządzą gangi i megakorporacje. Mieszkańcy obsesyjnie pragną władzy i sławy oraz skupiają się na ulepszaniu własnego ciała. Gracz steruje najemnikiem o imieniu V, który przypadkiem zdobył implant dający nieśmiertelność. Chip sprowadza na niego kłopoty – w jego posiadanie chcą wejść również gangi i organizacje rządzące Night City. V musi bronić się przed ich atakami i walczyć o przetrwanie w nieprzyjaznym, antyutopijnym świecie.

Wybory gracza odciskają piętno na całej fabule gry. W zależności od tego, jakie decyzje podejmie gracz, świat rozgrywki będzie się zmieniał. Dzięki temu przechodzenie przez rozgrywkę po raz drugi jest równie emocjonujące. Wystarczy podjąć inne decyzje niż wcześniej, by natrafić na niedostępne wcześniej elementy lub zmienić zakończenie całej historii.

Cyberpunk 2077 ps4 lub pc gracz samodzielnie tworzy głównego bohatera za pomocą zaawansowanego edytora. Edytor umożliwia odtworzenie wszystkich detali postaci, począwszy od rysów twarzy, przez sylwetkę i uzębienie, skończywszy… na rozmiarze genitaliów. Ponadto wybiera się, z jakiej grupy społecznej pochodzi bohater. Może być nomadem, dzieckiem ulicy lub członkiem korporacji. Gracz ustala również, jakie zdolności posiada V. Jego głównym atrybutem może być siła fizyczna, inteligencja, refleks lub siła woli. W Cyberpunk 2077 można tworzyć bohaterów transpłciowych, co daje możliwość zidentyfikowania się z postacią wszystkim graczom. Dodatkowym „smaczkiem” jest opcja nawiązywania romansów w grze z niezależnymi postaciami.

Cyberpunk 2077 – poznaj atuty gry

Cyberpunk 2077 to gra, po którą naprawdę warto sięgnąć. Ciekawa, rozbudowana fabuła zaskoczy nawet wymagających graczy, a rozbudowane elementy w postaci minigier i zadań przynoszą rozrywkę przez wiele długich, zimowych wieczorów. W futurystycznym świecie każdy gracz może stworzyć dokładnie taką postać, o jakiej marzy, decydując o jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Obecnie niewiele innych gier może poszczycić się równie elastycznym i ciekawym podejściem do tworzenia bohaterów.

Atutem Cyberpunk 2077 pc lub ps4 jest otwarty świat, który daje niemalże nieograniczone pole do podejmowania różnych decyzji i wielokrotnego, emocjonującego przechodzenia przez całą rozgrywkę, jednak to nie wszystko. Rozgrywkę uświetnia muzyka, napisana przez Grimes, Nina Kraviz, A$AP Rocky i Run The Jewels. Zaskakujące utwory sprawiają, że Cyberpunk to prawdziwa uczta dla oczu i uszu – doskonale dopracowana grafika połączona z genialnym dźwiękiem zapewniają rozrywkę na wiele godzin. Dodatkowo na uwagę zasługuje współpraca z Keanu Reeves’em, słynnym aktorem kina akcji. Dzięki niemu rozgrywka jest równie emocjonująca jak najlepsze filmy sensacyjne nakręcone w Hollywood.

CD Projekt przygotowało niespodziankę dla graczy, dlatego w opakowaniu wraz z grą znajdują się  dodatkowe elementy. Gracze otrzymują mapę Night City, pocztówki z miasta, naklejki oraz kompendium wiedzy o antyutopijnym, futurystycznym świecie. Ponadto do zestawu dołączone są ścieżka dźwiękowa, mini artbook oraz tapety na komputery i urządzenia mobilne. Przedpremierowo na graczy czeka również steelbook.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ