Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Wraz z nią wzrasta ciekawość graczy. Czy warto było tyle czekać? Czy najnowsza propozycja od DC Project dorówna tym poprzednim? Sprawdźmy, co warto wiedzieć o Cyberpunk 2077 już dziś. 

Cyberpunk 2077 to gra, która jeszcze przed swą premierą została uznana za najbardziej oczekiwaną w tym roku. Na jej wydanie czekają gracze z całego świata. Nie na próżno podkreślamy tu globalną popularność tego tytułu. Cyberpunk 2077 to bowiem kolejna propozycja polskiego studia DC Project RED. Jeśli więc komuś doskwierał brak rodzimych sukcesów za oceanem, to gra ta może być bez wątpienia powodem do dumy. Warto podkreślić, że oczekiwania co do niej są ogromne. Samo studio zresztą sprawiło, że tak się właśnie stało. Pozostaje więc pytanie, czy wszystkie wydane obietnice zostaną spełnione? Czy Cyberpunk 2077 zyska miano gry kultowej? Jak do tej pory, wszystko wskazuje na to, że tak. Dowiedzmy się więc, gdzie możemy kupić grę już dziś. Na czym opierać będzie się jej fabuła?

Cyberpunk 2077 – kiedy premiera?

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najdłużej wyczekiwanych gier. Bynajmniej nie jest to jednak kwestia związana z brakiem organizacji, czy też zamieszaniem budowanym przez samo studio. Nikogo z pewnością nie zdziwi, że w tym przypadku wszystkiemu winna była pandemia Covid-19. To właśnie z tego powodu zarówno data premiery, jak i samej prezentacji, była przesuwana wielokrotnie. Na szczęście obecnie wszelkie zaostrzenia nieco się łagodzą. W związku z tym specjaliści zgodnie twierdzą, że obecna data premiery nie ulegnie już żadnym zmianom. Kiedy więc będzie można w końcu nabyć Cyberpunk 2077? Wychodzi na to, że całkiem niedługo. Będzie to bowiem 19 listopada 2020 roku. Gracze na całym świecie szykują się już więc do zakupu.

Cyberpunk 2077 – czego się spodziewać?

Jest wiele powodów, dla których gra cyberpunk 2077 wzbudza tak dużą ciekawość. Jednym z głównych jest oczywiście fakt, że za produkcją tą stoi studio, które stworzyło kultowego Wiedźmina. To jednak nie wszystko. Warto bowiem wiedzieć, że inspiracją do stworzenia najnowszego tytułu, była gra Cyberpunk 2020 z końcówki lat 80. Cyberpunk 2077 jest właściwie jej adaptacją. To będzie więc prawdziwa gratka dla wszystkich fanów kultowej wersji papierowej.

Cyberpunk 2077 to gra RPG z perspektywą pierwszoosobową. Co ciekawe, o jej fabule wiemy już całkiem sporo. Czego więc możemy się spodziewać? Cała akcja gry rozgrywać się będzie w dystopijnym mieście Night City położonym na terenie Kalifornii. Miejsce to charakteryzuje mrok i korupcja, a mieszkańców żądza władzy i agresja. Wygra ten, który ma więcej siły i pieniędzy.

Głównym bohaterem gry jest najemnik o imieniu V. Możemy samodzielnie zmienić jego wygląd oraz wybrać jego płeć. Jego główną misją jest znalezienie cennego implantu zapewniającego nieśmiertelność. Prócz tego, będzie czekać na niego także wiele innych ciekawych misji. Jedną z ciekawostek o grze jest to, że pojawia się w niej postać, której wyglądu oraz głosu udzielił znany aktor Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 – edycje gry

Cyberpunk 2077 to gra, na która robi wokół siebie sporo szumu na całym świecie. Jest to obecnie najgorętszy tytuł w branży. Nic więc dziwnego, że zaplanowano wydanie gry na różnych nośnikach. Co więcej, nie zapomniano także o kolekcjonerach. Już dziś bowiem wiadomo, że będzie można nabyć wydania limitowane wzbogacone między innymi o dodatkowe gadżety.

Oczywiście będzie można nabyć cyberpunk na pc, a także na PS4, czy też Xbox One. Warto wspomnieć, że pod koniec tego roku ma odbyć się premiera najnowszego Xbox Series X oraz PS5. W związku z tym już od kilku miesięcy pojawiają się pytania, czy Cyberpunk 2077 będzie działać na tych urządzeniach. Obecnie wiemy, że z pewnością będzie tak w przypadku konsoli od Microsoftu.

Cyberpunk 2077 – gdzie kupić?

Podstawowe wydanie cyberpunk 2077 ps4, czy pc dostępne będzie w wielu sklepach stacjonarnych, a także tych internetowych. Zakup gry będzie możliwy od 19 listopada 2020 roku, jednak już nawet dziś możemy nabyć ją przedpremierowo. Wystarczy zamówić odpowiednią edycję i gotowe. Tym sposobem, w dniu premiery będziemy mogli spodziewać się przesyłki. Warto zdecydować się na taką opcję, ponieważ przewiduje się, że gra bardzo szybko zniknie ze sklepowych półek. Jeśli więc nie chcemy czekać, najlepiej zamówmy Cyberpunk 2077 w sprawdzonym sklepie jeszcze przed premierą.

Cyberpunk 2077 – czy warto ją mieć?

Wiele osób zastanawia się, czy rzeczywiście warto zdecydować się na zakup Cyberpunk 2077. Jedno jest pewne. Na chwilę obecną, wszystko prezentuje się bardzo obiecująco. Pamiętajmy jednak, że zakup podstawowego wydania to koszt pomiędzy 200, a 270 złotych. Czy to dobra inwestycja? Już dziś w internecie znaleźć możemy recenzje osób, które miały okazję przetestować grę przedpremierowo. Przed zakupem, warto przejrzeć kilka z nich. Z ich opinii jasno wynika, że Cyberpunk 2077 to gra, jakiej jeszcze nie było. Możemy więc spodziewać się naprawdę niezapomnianych wrażeń. Najnowsza propozycja od DC Project RED to doskonały wybór dla wszystkich fanów tego gatunku i nie tylko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ