Traktory online - gry nie tylko dla farmerów

Traktor kojarzy się zwykle z rolnictwem, dlatego większość gier, w których występował traktor, była grami o farmie. Jednak twórcy aplikacji i gier online postanowili stworzyć nowe gry traktory online, w których to właśnie traktor jest najważniejszym elementem.

Dla kogo przeznaczone są gry

Decydując się na gry online warto sobie zadać pytanie, do kogo ma być skierowana gra. Wśród wielu gier z pojazdami w roli głównej znalazły się gry dla młodych, kilkuletnich graczy, jak i gry animowane, przeznaczone dla graczy bardziej doświadczonych. Ze względu na charakter gier chętniej po nie sięga męska część graczy. Co może robić traktor w takiej grze? Przede wszystkim nie zajmuje się rolnictwem. W grach online ważne są inne umiejętności, dlatego traktory służą do pokonywania skomplikowanych przeszkód, pomagają w transporcie czy zbieraniu różnych przedmiotów. W zależności od przeznaczenia gry, ich dodatkowym atutem staje się grafika – 2D to już zbyt mało dla wytrawnych graczy, dlatego nawet proste gry traktory online z www.valhalla.pl mogą być grami w 3D.

Czego uczą gry

W zależności od rodzaju gry, można w nich sprawdzać swoją zdolność do koncentracji czy też poprawiać precyzję w działaniu, przy czym precyzja może dotyczyć zarówno jazdy samym pojazdem, jak i realizowania dodatkowych zadań w ramach gry. Gracz może brać udział w wyścigu traktorów. Wówczas uczy się współzawodnictwa, ale również skupia się na osiągnięciu jak najlepszych wyników. Gry z traktorami dla najmłodszych zwykle wykorzystują podstawową funkcjonalność traktora jako maszyny, która pomaga w porządkowaniu, stąd też proste gry dla najmłodszych to gry, w których traktor przesuwa przeszkody oraz oczyszcza pole czy przejazd. Twórcy gier sięgają również po tradycyjne wyścigi, tworząc dla traktorów tory przeszkód czy pozwalając na ich przemieszczanie po bardzo zróżnicowanym terenie, co dodatkowo może poprawiać koncentrację u gracza. Warto również wspomnieć o grach śmiesznych, które choć kojarzą się z traktorami, to jednak ich fabuła dotyczy czegoś innego. Tak jest choćby w przypadku gier, w których należy przeskakiwać przez traktory, traktując je jak przeszkody.

Wybór gier z traktorami w roli głównej pokazuje, że wśród nich każdy miłośnik tego rolniczego najczęściej sprzętu znajdzie coś dla siebie. Gry na poprawienie zdolności koncentracji a może klasyczne wyścigi nietypowym pojazdem – wybór odpowiedniej gry zależy tylko i wyłącznie od zainteresowań gracza. Ich fabuła oraz wykorzystana grafika są równie zróżnicowane, jak rodzaj gry.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ