Gry online w ubieranie - dla dorosłych!

Dorośli też od czasu do czasu potrzebują robić coś, co tymczasowo odciąży ich mózg, pozwoli nie myśleć o niczym poważnym i niczym oczekującym na dokończenie. Na głowie mają tak wiele różnych spraw, że gdy siadają wieczorem by odpocząć, mają siły jedynie na wodzenie myszką po ekranie komputera – i tyle dosłownie wystarczy, by odpalić grę online i zająć sobie świetnie czas, relaksując się i zapominając o zmartwieniach dnia codziennego!

Ubieranie na ekranie!

Osoby, które skrycie pasjonują się stylizacją mody, na pewno znajdują upust swoich zainteresować w ubieraniu siebie na co dzień. Nie zawsze jednak stan naszego portfela pozwala na to, by zestawiać ze sobą szalone stroje i testować ciekawe kompozycje. Możemy to jednak z powodzeniem robić na ekranie! Na stronach www oferujących gry przeglądarkowe jest mnóstwo ciekawych propozycji dla osób, które nie są dziećmi, ale mają ochotę na nieco mniej wymagającą rozrywkę. Można tam wybrać poziom zaawansowania gry, charakter stylizacji (na przykład stylizacje sportowe czy wieczorowe), a nawet stylizować wybrane gwiazdy muzyki czy kina!

Wystylizuj się jak chcesz!

Gry ubieranki online z www.valhalla.pl są o tyle fajne, że można w nich nie tylko komponować różne stroje. Można też wybierać modeli, dla których będziemy komponować stylizacje! Możemy na przykład wybrać, czy modelka ma być chuda i wysoka, czy też niższa i przy kości, jakie ma mieś rysy twarzy, jaką rasę, odcień skóry, fryzurę, kolor włosów, makijaż… i mnóstwo innych cech! Tak naprawdę spośród wszystkich opcji dostępnych wirtualnie możemy stworzyć lalkę bardzo podobną do siebie samej! To fenomenalna zabawa, gdy możemy stworzyć postać na swoje własne podobieństwo i ubierać ją w różne kreacje. Często gry ubieranki dają możliwość wykonania zdjęcia naszej stylizacji. Zdjęcie to możemy później umieścić na przykład na tapecie swojego komputera lub na portalu społecznościowym!

Przebieraj bohaterki kreskówek

Jeśli po cichu i skrycie wciąż uwielbiasz bajki, to niektóre gry ubieranki online dają ci niesamowitą możliwość obcowania z ulubionymi bohaterkami z Krainy Lodu, księżniczkami Disneya i innymi, a nawet ubierania ich! To gry typu przeróbki, w których swoje ulubione bohaterki bajek możemy ubierać na przykład w suknie ślubne! Takie gry online co prawda nie mają specjalnych walorów edukacyjnych (bo trudno żeby dorosła kobieta cokolwiek miała się z nich nauczyć), jednak pomagają się odstresować i spełnić swoje marzenia o byciu stylistką z czasów dzieciństwa, gdy takich gier nie było i trzeba było sobie radzić wycinając ubrania z gazet.

[Głosów:7    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ