Technologie chłodnicze, dzięki którym twoje jedzenie dłużej pozostanie świeże

Producenci lodówek prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych technologii do swoich sprzętów. Kostkarki do lodu, sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie, czy też system umożliwiający ustawienie różnych temperatur w chłodziarce i zamrażarce to tylko kilka z wielu funkcji, które mogą posiadać dziś lodówki. Pozwala to na dużo prostsze i przyjemniejsze korzystanie z urządzeń chłodzących. To bardzo ważne, jednak jeszcze ważniejsze okazują się technologie chłodnicze, które sprawiają, że lodówki są dużo bardziej efektywne oraz energooszczędne.

Jakie są najnowocześniejsze technologie chłodnicze?

Firma Liebherr od lat szczyci się nienaganną jakością swoich urządzeń, które dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii chłodniczych zapewniają ogromną wygodę użytkowania. Zajrzyj na: http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/, by poznać najnowocześniejsze urządzenia domowe oferowane przez firmę.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze technologie chłodnicze, które usprawnią działanie każdej lodówki i pozwolą na dłuższe przechowywanie żywności w pełnej świeżości.

NoFrost – dla długiej świeżości produktów i wysokiej jakości chłodzenia

Ciesz się świeżością swoich ulubionych produktów i miej je zawsze z zasięgu ręki. Umożliwi ci to technologia zapewniająca chłodzenie obiegowym powietrzem oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. System NoFrost sprawi, że w lodówce nie będzie wytwarzał się nadmiar lodu, a produkty, które się w niej znajdują, nie będą oszronione. Pozwoli ci to uniknąć kłopotliwego rozmrażania.

Szuflady BioFresh – by twoje produkty dłużej zachowały wszystkie witaminy i minerały

Szuflady w lodówkach Liebherr wyposażone są w system BioFresh, który zapewnia idealną temperaturę do przechowywania owoców, warzyw, mięs, ryb, a także produktów mlecznych. Pozwala im to na dłużej zachować wszystkie dobroczynne składniki, doskonały aromat i apetyczny wygląd. W szufladach BioFresh panuje temperatura nieco powyżej 0°C.

FrostSafe – optymalna temperatura nawet przy otwartych drzwiach

Mówi się, że nie wolno otwierać drzwi lodówki na zbyt długo. Dzięki technologii FrostSave ten problem nie będzie cię już dotyczył. Kiedy otworzysz lodówkę, by np. schować do niej wszystkie zakupy, system chłodzący będzie pracował nawet przy otwartych drzwiczkach, a przezroczyste fronty szuflad pozwolą ci sprawdzić, co jest w środku bez konieczności ich otwierania.

DuoCooling – dwie niezależne temperatury w lodówce i zamrażarce

Chłodziarko-zamrażarki z systemem DuoCooling pozwolą ci na ustawienie różnych temperatur w obu częściach urządzenia. Między jedną a drugą częścią nie dochodzi do wymiany powietrza, dzięki czemu produkty nie wysychają i nie dochodzi do mieszania się zapachów.

Technologia w służbie człowiekowi

W dzisiejszym świecie technologii ułatwiających codzienne funkcjonowanie jest coraz więcej i każda z nich ma za zadanie usprawnić życie człowieka. Zaskakujące, że jeszcze dwadzieścia lat temu nie słyszeliśmy o wielu z nich, a dzisiaj udogodnienie, takie jak kostkarka do lodu nie robi już na wielu osobach wrażenia. O takich technologiach można mówić bez końca. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.liebherr.aged.com.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ