Tanie i dobre wodoszczelne etui na telefon

Lubisz spędzać czas na dworze? Niestraszny Ci deszcz lub śnieg? Uwielbiasz błogi relaks na piaszczystej plaży? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to śmiem twierdzić, że absolutnie niezbędną rzeczą dla Ciebie okaże się wodoszczelne etui na telefon. Jakie wybrać? Czy to drogi wydatek?

Czy cena idzie w parze z jakością?

Wśród nas – konsumentów – utarło się przekonanie, że “drogie znaczy lepsze”. Czy tak jest zawsze? Wydaje mi się, że każdy już niejednokrotnie zaskoczył się wysoką jakością jakiegoś produktu kupionego za przysłowiowe grosze i taki właśnie zakup najmilej wspomina. Jeżeli interesuje Cię tanie i dobre wodoszczelne etui na telefon, to koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem, w którym przedstawię Ci propozycje rozpoczynające się już od niecałych 10zł.

Aquarius – polski lider w produkcji akcesoriów wodoszczelnych

Wspomniany wyżej Aquarius posiada markę własną GoPack, która to specjalizuje się w wyrobie rozmaitych worków oraz wodoodpornych pokrowców. W ofercie Aquariusa znajdziesz wysokiej klasy wodoszczelne etui na telefon w każdym rozmiarze – od S do nawet XL. Tego typu akcesorium skutecznie ochroni swoją zawartość przed wilgocią, pyłem i kurzem, których działanie może okazać się zgubne nie tylko dla wszelkiej elektroniki (jak np. telefony, aparaty fotograficzne, kluczyki od samochodu), ale także dla dokumentów bądź innych papierowych szpargałów. Cena? W niektórych przypadkach – najczęściej niestety po fakcie – zdajemy sobie sprawę, że ochrona wymienionych powyżej drobiazgów jest wręcz nieoceniona. Jednak w tym przypadku Aquarius wycenił ją w przedziale od 10 do 20zł. Trzeba przyznać, że to naprawdę niewiele.

Masz na zbyciu więcej gotówki?

Zapoznaj się w takim razie z ofertą marki OverBoard – tutaj ceny oscylują w okolicach 100zł. Skąd taka różnica cenowa w porównaniu z Aquariusem? Stąd, że wodoszczelne etui na telefon sygnowane marką OverBoard może być stosowane pod wodą, zachowując przy tym pełną funkcjonalność ekranu dotykowego. Krótko mówiąc, jeżeli jesteś miłośnikiem nurkowania i lubisz robić podwodne fotografie, tego rodzaju wodoszczelne etui na telefon umożliwi Ci przekształcenie aparatu telefonicznego w fotograficzny! Przyznaj, że to świetny gadżet.

OverBoard i Aquarius – gdzie ich znaleźć?

Najlepiej, gdyby udało się znaleźć tych dwóch producentów w jednym miejscu, prawda? Na szczęście tutaj wychodzi nam naprzeciw strona gokajak.com, która skupia oferty produktowe nie tylko tych marek, ale także wielu innych zajmujących się stricte sportami wodnymi. Skorzystaj z często pojawiających się promocji i wybierz idealne dla siebie wodoszczelne etui na telefon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ