Internet mobilny do laptopa

Nie chcesz wiążących umów? Internet mobilny to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Wybierając nju internet mobilny płacisz tyle, ile GB internetu zużyjesz. Sprawdź z nami, jaki internet mobilny do laptopa się opłaca.

Internet mobilny – dla kogo?

Internet mobilny 4G LTE to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i elastyczność. Bez wiążących umów i instalacji routera w domu. Możesz z niego korzystać, gdzie chcesz – w domu, podróży czy na wakacjach. Internet mobilny do laptopa świetnie sprawdzi się, jeśli na co dzień nie zużywasz wiele GB internetu. Przykładowo w nju internet mobilny płacisz tylko za GB, które zużyjesz.

Internet mobilny do laptopa – jak korzystać?

Internet mobilny może posłużyć jako domowy, jeśli w Twojej okolicy nie ma infrastruktury pozwalającej na korzystanie ze światłowodu. Wystarczy, że masz aktywną kartę SIM i urządzenie pozwalające na odbiór sygnału – kartę możesz umieścić w routerze lub w laptopie, jeśli jest taka możliwość. Smartfon może posłużyć Ci jako router. W tym celu należy skorzystać z opcji „udostępnianie internetu” – stworzysz sieć Wi-Fi, do której możesz podłączyć inne urządzenia, takie jak laptop czy tablet.

Korzystanie z internetu mobilnego jest bardzo proste i powszechne – dostęp do niego mają praktycznie wszyscy użytkownicy w Polsce. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych anten czy przewodów – prosto i szybko.

Najlepszy internet mobilny – co powinien oferować?

Przede wszystkim szybkie pobieranie i przesyłanie plików. W nju internet mobilny pozwala na pobieranie danych z maksymalną prędkością 225 Mb/s i przesyłanie plików 45 Mb/s. Dzięki takim parametrom, bez problemu możesz korzystać z internetu mobilnego jak z internetu domowego. Oglądaj bez przeszkód Twoje ulubione filmy i seriale w świetnej jakości i pracuj lub ucz się zdalnie.

Zastanawiasz się, jakie aktywności pochłaniają najwięcej GB internetu? To zdecydowanie streaming materiałów video i audio, czyli oglądanie materiałów na YouTube czy seriali na Netflixie. Jak wybrać najlepszy internet mobilny w atrakcyjnej cenie?

Nju internet mobilny – dlaczego warto?

W nju mobile za 29 zł miesięcznie masz 40 GB internetu mobilnego, który sprawdzi się także jako internet domowy. Darmowa usługa „im dłużej, tym lepiej” sprawia, że im dłużej jesteś w nju, tym więcej dodatkowych GB internetu otrzymujesz. Po pół roku masz już 80 GB, po roku – 100 GB, a po 2 latach – aż 120 GB, a to wszystko w tej samej cenie.

Nju internetowy nie jest zwykłym internetem mobilnym – nie płacisz z góry określonej miesięcznej kwoty. Jak to działa? Płacisz 19 gr za 1 MB danych, aż do momentu, gdy Twój rachunek osiągnie 29 złotych. Później korzystasz z inetrnetu już bezpłatnie. Po wykorzystaniu od 40 do 120 GB (w zależności od Twojego stażu w nju) internet zwolni do 1 Mb/s – nadal będziesz mógł z niego korzystać bezpłatnie. W nju za internet płacisz tyle, ile MB zużyjesz i oszczędzasz! Jeśli nie zużyjesz w danym okresie rozliczeniowym nic, nie zapłacisz nic!

Korzystasz w nju mobile z oferty na abonament i potrzebujesz więcej GB? Skorzystaj z nju internet dodatkowy – otrzymasz dodatkową kartę SIM z 20 GB internetu za 19 zł miesięcznie. Pakiet dodatkowych GB zasili limit GB Twojego numeru głównego. Z łącznej puli GB, obydwa numery będą korzystać wspólnie. W każdej chwili możesz również dokupić pakiet dodatkowych 9 GB za 9 zł.

W nju mobile jest elastycznie i możesz zrezygnować z usługi kiedy chcesz z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia – bez wiążących, długoterminowych umów.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ