Shoplo integracje

0
2909

Prowadzenie sklepu internetowego korzystając z takich narzędzi jak Shoplo to naprawdę znaczne ułatwienie. Jest to o tyle wygodny system, że nie musisz się naprawdę znać na programowaniu i grafice by stworzyć schludnie wyglądający sklep internetowy z masą wtyczek ułatwiającymi zakupy.

Biznes z Shoplo

Wybierasz interesujący Cię pakiet z miesięczną stałą opłatą i korzystasz ze wszystkiego co producent Shoplo oferuje. W opcjach znajdują się takie dodatki jak płatności ekspresowe, obsługa sprzedaży na eBay, Allegro czy Instagram. Dodatkowo możliwe są eksporty zamówień do przewoźników i tworzenie listów przewozowych. Wszystko to sprawia, że Shoplo to naprawdę ciekawy kombajn.

Rozbuduj możliwości Shoplo

Jeśli już prowadzisz biznes z Shoplo z pewnością zainteresuj Cię ten akapit. Jeśli natomiast dopiero się zastanawiasz nad wyborem to skup się i przeanalizuj co będzie Ci potrzebne w Twojej firmie. Shoplo to bez wątpienia świetne narzędzie, ale można je jeszcze bardziej rozbudować dokupując zewnętrze integratory oferowane przez inne firmy IT.

Programy te umożliwiają przesyłanie zamówień, aktualizację stanów magazynowych czy nawet przesyłanie produktów z i do programów zewnętrznych. Lista obsługiwanych programów najczęściej jest bogata w najpopularniejsze pozycje dostępne na rynku. Poczynając od SubiektaGT, Comarch Optima, Subiekt Nexo, Wapro MAG, a na ENOVA kończąc.

Automatyzacja to oszczędność

Wybierając inwestycję w sprawdzone i dobre jakościowo rozwiązania integracyjne z pewnością zauważysz różnicę w czasie jaki poświęcasz na codzienne obowiązki związane z obsługą swoich zamówień. Przy sprzedaży wieloplatformowej jak sklep, Allegro, eBay i Instagram często łatwo jest się zagubić w aktualizacjach stanów magazynowych. Nie wspominam już o sprawdzaniu zamówień na każdej z nich. Zajmuje to niepotrzebnie dużo czasu, który można przeznaczyć na chociażby obsługę Klienta czy marketing.

Lepsza współpraca z księgowością

Połączenie platform sprzedażowych jak z programami do prowadzenia sprzedaży posiada jedną zasadniczą zaletę. Wszystkie dane będziemy mieli u siebie na komputerze w programie podczas nieoczekiwanej awarii serwerów dostawcy internetowego oprogramowania. Co za tym idzie jeśli sami niczego nie zepsujemy to dostęp do danych mamy zawsze. Druga sprawa to oczywiście lepsza współpraca z księgowością. Wyeksportowane pliki do rozliczeń z naszego systemu sprzedażowego jak Subiekt czy Optima w łatwy sposób mogą być rozliczone przez biuro księgowe jeśli posiadają odpowiednie narzędzia, czy pakiety do prowadzenia księgowości od danego producenta.

Oprogramowanie to dzisiaj podstawa

Wciąż wielu przedsiębiorców nie chce inwestować w oprogramowanie. Wszystko przez to, że jest to coś czego nie widać. Pieniądze (często niemałe) wydane na nienamacalną rzecz. Dochodzi później do sytuacji gdzie przedsiębiorca uważa, że zakup jest niepotrzebny bądź zbyt wysoki, gdyż nie widzi co tak naprawdę kupił. Inaczej się ma sprawa w przypadku nowych sprzętów do firmy. Natomiast trzeba się zastanowić ile czasu i pieniędzy w późniejszym czasie mogą dla nas zarobić odpowiednio dobrane programy komputerowe? Jak bardzo potrafią usprawnić prace w firmie?

Więcej tutaj: https://sellintegro.pl/18-shoplo

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ