Serwis Sony

Serwis Sony to serwis telefonów SmartSerwis24. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawianiu telefonów. W naszym serwisie znajdują się wyłącznie profesjonalne urządzenia, które pomagają nam odpowiednio diagnozować telefony oraz naprawiać usterki. Nasz serwis telefonów ma dostęp do oryginalnych części oraz wysokiej jakości zamienników. To wszystko pozwala zagwarantować Ci profesjonalną usługę serwisową Twojego smartfona.

Serwis Sony SmartSerwis24

Nasz serwis Sony pomoże Ci naprawić wszystkie uszkodzenia, które pojawiają się w obrębie obudowy, wyświetlacza lub podzespołów zewnętrznych. Naprawiamy też problemy dotyczące urządzeń elektronicznych dotykające procesora, płyty głównej oraz ich sterowników. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone złącze ładowania, złącze słuchawkowe lub niedziałający mikrofon i głośnik. Zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem telefonu lub blokadą ekranu. Nasz serwis pomoże też naprawić zalane urządzenia.

 Wymiana wyświetlacza Serwis Sony – SmartSerwis24

Wymiana wyświetlacza Sony polega na bardzo dokładnym i delikatnym demontażu uszkodzonego wyświetlacza, a następnie zamontowaniu nowego. W skład wymienianego zestawy wchodzi nowy wyświetlacz, szybka oraz dotyk. Odpowiednia wymiana wyświetlacza w telefonach Sony powinna być wykonywana tylko w odpowiednich warunkach oraz pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych. Nasi technicy podczas napraw wykorzystują jedynie sprawdzone i profesjonalne urządzenia, które są dedykowane do tego typu prac serwisowych. W naszym serwisie Sony dokonujemy napraw przy użyciu oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników.

Gwarancja na usługę serwisową Sony w SmartSerwis24

Dokonując naprawy w naszym serwisie Sony otrzymasz gwarancje na wszystkie wykonane usługi oraz wymienione podzespoły. Do wykonania wszystkich napraw wykorzystujemy jedynie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki. Decyzję w kwestii wyboru części pozostawiamy klientowi. W razie potrzeby oczywiście chętnie służymy poradą. Jako serwis Sony zapewniamy odpowiednią diagnostykę, doradztwo w zakresie naprawy oraz pełny przegląd telefonu. Przed przystąpieniem do naprawy zawsze informujemy klienta o stanie technicznym jego telefonu oraz o przewidywanych kosztach naprawy urządzenia. Jako serwis Sony pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach. Posiadamy też specjalnie przygotowane pomieszczenia, które pozwalają na bezpieczną naprawę telefonów Sony.

Serwis Sony Chorzów SmartSerwis24

Posiadamy nieautoryzowany serwis Sony w Chorzowie który znajduje się przy ulicy W.Truchana 30/1, jeżeli mieszkasz w okolicy lub jesteś przejazdem zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego punktu. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki przekażemy Ci informację o stanie Twojego telefonu, zaproponujemy naprawę oraz poinformujemy o przewidywanych koszach. W większości przypadków nie musisz martwić się o usunięcie danych z Twojego telefonu. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać bez ingerowania w pamięć telefonu, a jeśli zaszłaby taka potrzeba najpierw Cię o tym poinformujemy.

Serwis Sony – serwis online SmartSerwis24

Oferujemy również obsługę serwisu online. Dzięki temu możemy odebrać uszkodzone urządzenie z dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów lub skorzystasz z oferty naszego sklepu online i wykupisz wykonanie usługi. Nasz Serwis Sony zamówi kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon, a następnie dostarczy go do naszego punktu stacjonarnego. Naprawiony telefon odeślemy za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ