Rado – zegarki dla każdego

Marka Rado jest jeszcze w Polsce mało popularna. Wprawdzie odkąd czasomierze sygnowane logo pojawiają się na ręce Agnieszki Radwańskiej są coraz bardziej rozpoznawalne, niemniej jednak nadal nie wszyscy wiedzą jakie są cechy charakterystyczne tej marki. Zachęcamy do poznania ich, bo naprawdę warto.

Niezniszczalne
Producent zegarków Rado postawił na najtrwalsze z możliwych materiałów do wykonania większości elementów zegarków. Przykładem może być chociażby szkiełko. Większość dostępnych na rynku czasomierzy jest wyposażona w standardowe szkiełka wykonane ze szkła mineralnego. Teoretycznie jest ono odporne na zarysowania, jednak w praktyce po dłuższym czasie codziennego noszenia pojawiają się na nim skazy. W przypadku Rado większość zegarków wyposażona jest w szkiełka szafirowe, które znacznie przewyższają swoją odpornością szkło mineralne. Droższe i bardziej luksusowe modele tej marki posiadają szkiełka diamentowe, które są najtwardsze i najbardziej odporne ze wszystkich stosowanych w zegarmistrzostwie.

Także inne elementy zewnętrzne wykonane są z bardzo odpornych, wysokiej jakości materiałów. Wśród nich można znaleźć m.in. stop węglikowy oraz specjalne tworzywo ceramiczne. Dzięki zastosowaniu tych materiałów wiele modeli zegarków Rado jest niemal niezniszczalnych. To cecha, którą docenią zwłaszcza młodzi i aktywni użytkownicy.

Mechanizm
Zegarki Rado to nie tylko ciekawy i nowoczesny design oraz wysokiej jakości materiały, ale przede wszystkim doskonałe mechanizmy. Wśród modeli dostępnych w sprzedaży są zegarki kwarcowe ale również mechaniczne zarówno z naciągiem automatycznym jak i ręcznym. Jak więc można zauważyć, każdy znajdzie coś dla siebie.

rado

Gdzie kupować?
Rado to marka zegarków z „wyższej” półki. Czasomierze te są dostępne jedynie w dobrych sklepach z zegarkami i biżuterią oraz w sklepach internetowych. Poszukując modelu dla siebie warto przejrzeć zegarki Rado od czaszegarkow.pl ponieważ jest to miejsce, w którym można wybrać idealny czasomierz spośród kilkudziesięciu dostępnych modeli. Warto wspomnieć także, że zegarki z logo Rado są warte polecenia również ze względu na przystępną cenę.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ