Polacy i ich ulubione gry!

W wolnym czasie praktycznie każdy Polak, w każdym wieku, zarówno dziewczyna jak i chłopak, mężczyzna i kobieta – grają w różne gry.

Czy jednak Polacy potrafią tak samo tworzyć dobre gry jak potrafią w nie grać ? My jesteśmy tego pewni, a Wy ?

Poznajcie więc zestawienie najlepszych Polskich gier, jeśli jeszcze w jakąś nie udało wam się zagrać – nadróbcie to koniecznie, a jeśli jakiejś tu brakuje, dajcie znać!

Najlepsze Polskie gry:

Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Prygody Białego Wilka to niesamowita gra, która pochodzi oczywiście od wspaniałego Sapkowskiego – a raczej jego literatury. Mimo, że gra toczy się w świecie fantasy, to aż kipi od słowiańskich akcentów. Obrazy Wyspiańskiego i poematy Mickiewicza – jeśli są wam one znane – to odnajdziecie je w tej grze bez problemu.

Observer.

Hakowanie umysłów ludzkich i czytanie ich wspomnień – to coś co potrafi nasz detektyw – główny bohater. Ten naprawdę dobry, rasowy horror psychologiczny spodoba się każdemu… Tym bardziej, że nie jest to pierwsza gra tych twórców – którzy wcześniej nie zawiedli nas.

Dying Light.

Żywe trupy, parkour i otwarty świat – tak w skrócie można opisać tę ciekawą, bardzo klimatyczną gierkę. Zakochali się w niej ludzie na całym świecie – nie tylko w Polsce.

Shadow Warrior 2

Awanturniczy ninja, prosta rozgrywka, niesamowity, niepowtarzalny wręcz klimat to właśnie Skadow Warrior. Gierka oczywiście robi furorę na całym świecie i nikomu nie przeszkadza, że jest w języku polskim – no bo kogo obchodzi język podczas patroszenia przeciwników?

Beat Cop.

Niby zwykła przygodówka, niby nic nadzwyczajnego – a jednak. Wielowątkowość, mocna fabuła, która bardzo wciąga, ciekawa mechanika i gęsty, bardzo… specyficzny czarny humor i zawrotne tempo akcji – to wszystko znajdziecie w tej na pozór prostej gierce!

Layers of Fear.

Polacy są „popaprani” i naprawdę potrafią nastraszyć. Kropka. Horror ten, którego akcja dzieje się w dziewiętnastowiecznej posiadłości wraz z bardzo… „dziwnym” jej właścicielem… Tej gry przygodowej poprostu nie da opisać się słowa. To trzeba zobaczyć. W to trzeba zagrać.

Regalia: Of Men and Monarchs.

Gra ta bardziej kojarzy się z azjatyckimi twórcami – a tu taka niespodzianka. Za tym tytułem stoją nasi rodacy ze studia Pixelated Milk. Intrygująca historia, śmieszne dialogi, bardzo ciekawa rozkrywka. Ten erpeg jest naprawdę dobry!

Ruiner.

Potężna dawka adrenaliny i emocji, to cyberpunkowe objawienie! I to prosto od naszych rodaków! Ta bardzo ciekawa gra zręcznościowa, naprawdę wciśnie w fotel i nie puści zbyt szybko. Najważniejsze są umiejętności i refleks gracza.

This War of Mine.

Długo zastanawialiśmy się jak przybliżyć Wam ten tytuł. Nadal nie wiemy jak. Nie da się go opisać. Trudna, a momentami nawet przytłaczająca gra, w której decyzje bohaterów są cholernie trudne. Ta elegancka, ale mimo wszystko nieco niemoralna gra sprawi, że nie oderwiecie się od komputera.

Nie mamy nic więcej do dodania poza tym, że właśnie mamy zamiar wrócić do gier, które Wam przybliżyliśmy w tym artykule 😉

źródło: porno Polska

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ