Macbook Pro - narzędzie efektywnej pracy

Marka Apple ma w swojej ofercie kilkanaście przenośnych komputerów. Prawdziwą perełką jest Macbook Pro. Wydajny, piękny i nowoczesny, czyli sprzęt idealny do efektywnej pracy. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Sprawdź!

Macbook Pro – klasyczny design i nowoczesne udogodnienia

Ten model od Apple jest ekstra cienki, do tego ma niewielkie gabaryty. Dzięki temu możesz mieć go zawsze przy sobie. Ekran Macbook Pro ma dwa wymiary – 13, albo 15 cali. Te typy różni ponadto pojemność, a także drobne detale, na przykład inny procesor graficzny.

Macbook Pro ma specjalny pasek Touch Bar. Na co on nam pozwala? Dzięki niemu przy pomocy dotyku zmieniamy jasność ekranu, albo inne parametry. Co ważne ten detal dopasowuje się do danej aplikacji. Zatem za każdym razem możemy mieć zupełnie inne dodatkowe opcje na wyciągnięcie palca. Dla wielu osób to będzie duży plus i przewaga nad klasycznymi przenośnymi komputerami.

Również za pomocą palca i zainstalowanej technologi Touch ID odblokowujesz sprzęt, uwierzytelniasz, czy autoryzujesz zakupy z Apple Pay. Możesz to rozwiązanie wykorzystać też inaczej, między innymi połączyć z aplikacją 1password.

Co wyróżnia Macbook Pro?

Nie da się ukryć, że Macbook Pro posiada bardzo nowoczesne rozwiązania. Mimo iż przenośny komputer ma sporą pojemność, działa szybko. Bez względu na to sprzęt prędko się uruchamia, możesz importować kilkanaście plików, czy też jednocześnie korzystać z wielu otwartych aplikacji.

Ten produkt od Apple wyróżnia zaskakująca moc dźwięku. Głośniki zamontowane są po bokach poprzez to brzmienie jest czyste, a także i przestrzenne. Poziom głośności robi wrażenie!

Równie spektakularny jest wyświetlacz. Posiada podświetlenie LED, do tego technologię True Tone i szeroką gamę kolorów P3. Obraz dopasowuje się automatycznie, poprzez to wygląda niezwykle naturalnie.

Macbook Pro jest wyposażony w Thunderbolt 3, czyli wyjątkową wersję portu, w dodatku w ilości 4 sztuk. Bez problemu podłączysz pamięć, czy inne sprzęty. Co ciekawe, wtyczka jest obustronna więc to ogromny atut.

Jeśli chodzi o baterię, Macbook Pro wytrzymuje kilkanaście godzin bez ładowania. Choć niektóre modele są w tej kwestii zdecydowanie lepsze, ponieważ zachowują moc o wiele dłużej.

Warto bliżej przyjrzeć się specyfikacji tego urządzenia – https://idream.pl/mac/macbook-pro.html.

Macbook Pro – narzędzie efektywnej pracy

Przenośny komputer Apple Macbook Pro ma czterokrotnie bardziej stabilne klawisze, ponieważ wykorzystano mechanizm motylkowy, a nie tradycyjny nożycowy. To ułatwia pisanie, ponadto dźwięk jest mniej intensywny, więc nie rozprasza ani nie drażni.

Macbook Pro to idealne narzędzie do efektownej pracy. Jednocześnie możemy mieć otwarte kilkanaście aplikacji i okienek, pomimo to nie stracimy na wydajności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ