Zostań herosem i zarządzaj miastem! Zagraj w Legend Online i daj się porwać tak jak już od 5 lat robią to miliony graczy na całym świecie.

Geneza Gry

Legend Online to gra wyprodukowana przez studio The 7th Road z Chin. Miała swoją premierę 25 lipca 2012 roku. Pojawiła się na polskim rynku po tym, jak wypuszczono ją w Hiszpanii, Portugalii i Turcji. Legend Online można zakwalifikować do kategorii gier RPG. Chwalona jest nie tylko za świetną grafikę, ale również dopracowany system walki. Spośród innych gier tego typu typu odróżnia ją fakt, że gracz nie operuje tutaj samodzielnym bohaterem, ale z jego pomocą kooperuje działaniami całej grupy. Jest to jedna z ulubionych gier użytkowników serwisu Bananki.pl https://www.bananki.pl/gry/

Postaci

Twoja przygoda rozpocznie się od wykreowania bohatera. Możesz grać jedną z trzech klas postaci. Do wyboru są strzelec, mag oraz wojownik. Niezależnie od tego, którą z klas wybierzesz, Twój bohater będzie rozwijał się w trakcie trwania gry i zyska dodatkowy ekwipunek.

Chcesz wiedzieć która postać jest najlepsza? Przypatrz się z bliska każdej po kolei i spróbuj różnych opcji. Musisz wiedzieć, że mag jest uważany za najbardziej uniwersalnego bohatera, a jednocześnie nie dysponuje dużą ilością hp. Łucznik ma najlepszy DPS, a woj świetną defensywę i dużo hp.

Niełatwo jest wybrać odpowiednią postać, bo każda z nich ma swoje zalety i wady. Gracze często spekulują, że najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie dwóch klas w jedną, ulepszoną.

Świat

Akcja gry toczy się tuż po wojnie pomiędzy ludźmi a magicznymi istotami. Choć konflikt został zażegnany, to wszyscy liczą się z tym, że za chwilę może wybuchnąć na nowo. Twoim zadaniem jest bronić ludzkiej rasy przed atakami tajemnych bestii. To Ty stajesz na czele ludzi i zarządzasz całym miastem.

Świat rozciąga się na trzy kontynenty – Yana, Fama i Gaya. Każdy z nich wygląda nieco inaczej, a więc ich odkrywanie i sprawne poruszanie się między nimi może spodobać się wytrawnym graczom.

Twój bohater spotka na swojej drodze naprawdę niezwykłe stworzenia. Znajdą się wśród nich m.in osiołek Casanova, żuk jednorożec, który stanowi naprawdę niepowtarzalny gatunek, a także Iron Cart, czyli żelazny wózek. Szalone pomysły na stworzenie bestii dopełnia perfekcyjna grafika gry.

Dynamiczny system walki

Gra Legend zbiera laury nie tylko za świetnie wykonaną grafikę, ale również za dopracowany, przyjazny dla gracza system walk. Bohater staje naprzeciw minotaurom, aniołom czy smokom. Dzięki Quick-Time-Event walka staje się jeszcze ciekawsza. System ten rzadko jest stosowany w grach przeglądarkowych, stąd gracze bardzo cenią sobie jego wykorzystanie w Legend Online.

Co ciekawe, nasz bohater nie staje w samotnej walce przeciwko bestiom. Obok niego pojawiają się bohaterowie innych klas, a to daje wiele możliwości strategicznych rozgrywek. Każda postać ma przecież nieco inne sprawności, więc gracz może wykazać się niezwykłą inteligencją podczas tworzenia drużyny do walki.

Legend Online pozwala graczowi na rozwinięcie swoich umiejętności i daje niezwykłą frajdę. Śmiało można uznać, że Legend to jedna z najlepszych gier przeglądarkowych. Jeśli chcesz spróbować swoich sił zarejestruj się na https://www.bananki.pl/gry/legend-online-2/

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ