Jak grać i zdobywać nagrody na Gamehag?

Istnieje wiele serwisów, zachęcających do grania w darmowe gry i oferujących sporo ciekawych nagród za różnorodne aktywności online. Jednym z takich serwisów jest Gamehag. Strona opiera się na różnorodnych czynnościach, dotyczących gier. Zazwyczaj jest to granie w darmowe pozycje online. Jak grać i zdobywać nagrody na Gamehag?

Naturalnie pierwszym krokiem jest rejestracja nowego konta. Wystarczy wypełnić kilka pól, aby utworzyć konto. Istnieje możliwość rejestracji poprzez Facebook lub platformę Steam. Ważne jest, aby potwierdzić konto e-mail, z którego dokonało się rejestracji.

Na https://gamehag.com/pl za każdą aktywność w grze zdobywa się odpowiednią ilość kamieni dusz. Dotyczy to zarazem przeglądarkowych tytułów, jak i tych, które należy pobrać na dysk swojego komputera. Potencjalny gracz ma wrażenie, że granie w darmowe gry online za nagrody jeszcze bardziej przyciąga potencjalnego gracza do monitora komputera. Zbieranie kamieni dusz nie tylko wiąże się z samym graniem, ale z określonymi zadaniami: udostępnianie newsów, artykułów, zapraszanie znajomych, prowadzenie dyskusji lub powiększenie swoich zbiorów. Gier, powiązanych z serwisów jest wiele, więc każdy odnajdzie swoją niszę.

Dlaczego warto korzystać z Gamehag? Ze względu na atrakcyjne nagrody za granie online.

Wirtualne kamienie wymienia się na określone nagrody. Wszelkie informacje można pozyskać z zakładki z nazwą „odbieraj nagrody”. To tam można dowiedzieć się ile potrzeba kamieni dusz, by odebrać upatrzony przedmiot. Co można dostać? Karty podarunkowe, możliwość dokonania zakupów w wybranych sklepach (stacjonarnych i internetowych), klucze do cyfrowych edycji gier lub doładowania kontra do nich. Oczywiście pula nagród ciągle się rozszerza, tak więc serwis wciąż trzyma wysoki poziom i popularność. Z Gamehag jest połączonych wiele darmowych gier online, dlatego zdobywanie kamieni dusz jest niezwykle proste tak jak odbieranie nagród. Zwykle użytkownik otrzymuje nagrodę w terminie 72 godzin od zamówienia.

Naturalnie serwis ma również negatywne strony. Jednym z nich jest duże opóźnienie przy akceptacji wykonania zadania. Czasem system zaplącze się i zadanie nie zostanie wykonane lub nie wyśle kodu (w przypadku kodów do gier). Warto więc czytać czy takowe nie są dostępne jedynie dla nowych użytkowników. Razi również monotonia zadań. Uwagę też zwracają moderatorzy. Są ludźmi, więc mogą być omylni i czasem niesłusznie zablokować konto użytkownika bez dokładnego uzasadnienia lub z opinią o próbę oszustwa, lub innej niezgodności z regulaminem.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ