gry do sciagniecia

W dzisiejszych czasach przez Internet można ściągnąć praktycznie wszystko, począwszy od gier, a kończąc na filmach. Dzisiaj jednak porozmawiamy sobie o grach. Jednym z przykładów gry do ściągnięcia z www.valhalla.pl jest znakomita i niepowtarzalna produkcja francuskiego studia Quantic Dream wydana przez Sony Computer Entertainment pod koniec 2013 roku zarówno w USA, jak i w Polsce. Jest to gra wideo na Play Station 3 (obecnie również na PS4) pod angielskim tytułem „Beyond: Two Souls”, w Polsce znana jako „Beyond: Dwie Dusze”. W obu krajach gra odniosła ogromny sukces i jest popularna szczególnie wśród młodego społeczeństwa, które chętnie wraca do historii Jodie Holmes – nastolatki posiadającej zdolności paranormalne.

Beyond został przetłumaczony na wiele języków, dzięki czemu gracze z innych części świata nie mają problemu ze zrozumieniem dialogów postaci. Na korzyść gry dodatkowo przemawia fakt, że producenci zaangażowali profesjonalnych aktorów do odtwórców głównych ról. Ellen Page i William Defoe stworzyli znakomity duet jako córka i przybrany ojciec. Ponadto dzięki świetnej oprawie dźwiękowej twórcy wprowadzili nas w właściwy klimat historii, co ewidentnie jest dużym plusem. Grę ogląda się jak interaktywny film, co również pozytywnie przemawia do potencjalnych graczy, którzy z ciekawości sięgają po ów produkcję i z zapartym tchem śledzą losy przytłoczonej przez rzeczywistość Jodie Holmes.

Beyond jest z gatunku gier przygodowych, a jego niesamowity klimat jest w stanie zauroczyć każdą wrażliwą osobę. Nic więc dziwnego w tym, że ludzie tłumami wręcz zabijają się o tę fantastyczną grę pełną fascynujących, a niekiedy nawet mrocznych zwrotów akcji. Życie Jodie przedstawione jest w dość niecodzienny sposób z racji tego, że wydarzenia nie dzieją się chronologicznie, a gracz może jedynie zorientować się w prawidłowej kolejności, patrząc na oś, która pojawia się przed każdym nowym epizodem. Na prośbę graczy zrobiono jednak wyjątek w wersji na PS4, gdzie można sobie wybrać kolejność rozgrywanych scen.

Podsumowując, gra jest tak bardzo uwielbiana wśród nie tylko młodzieży, ale również dorosłych, że są oni gotowi na wszystko, by ją zdobyć i móc choć przez chwilę nacieszyć się rozgrywką jednej z najlepszych gier z tak idealnie rozbudowanymi wyborami moralnymi. Większości więc nie przeszkadza czy kupią grę w sklepie, czy jednak pokuszą się o inne metody takie jak ściągnięcie jej z Internetu. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie jest to do końca legalny sposób, ale któż z nas nie byłby gotowy zrobić wyjątku dla Beyond: Two Souls? Obecnie grę można znaleźć na różnych stronach z torrentami, a nawet stosunkowo dość niedawno pojawiła się ona w kilkunastu partach na chomikuj.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRodzaje gier dla dziewczyn
Następny artykułHobo Online bohaterem galaktyki

Gram już przeszło 15 i nigdy mi się to nie znudzi! Z początku zapalony PCtowiec, a teraz zadowolony posiadacz Xbox One :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ