Sprzedaż FIFA 20 wystartowała!

Fani futbolu i gier komputerowych odliczają już dni i godziny do najważniejszego wydarzenia tej jesieni, jakim jest premiera FIFA 20. Nowa edycja znanej wszystkim wielbicielom piłki nożnej gry to jeszcze więcej emocji i nowe funkcje w grze.

Innowacje zaprezentowane już w lipcu wzbudziły wiele emocji wśród profesjonalnych graczy w FIFĘ. Najwięcej zamieszania na forach entuzjastów gry budzi zapowiadana przez producenta funkcja „piłkarskiej inteligencji”, która ma pozwalać na przejęcie pełnej kontroli nad najważniejszymi fragmentami rozgrywki. Kolejną nowością w serii 20 jest tryb Volta, który umożliwia rozegranie meczów ulicznych. Docenią go zwłaszcza ci, którzy z sentymentem wspominają serię „FIFA Street”. Poprawiono także mechanikę gry, tak aby jak najwierniej odzwierciedlała warunki panujące na prawdziwych boiskach, z uwzględnieniem warunków atmosferycznych, oporu powietrza i innych czynników wpływających na ruch piłki. Wszystko wskazuje na to, że od nowej gry FIFA 20 trudno będzie się oderwać. Już niedługo każdy będzie mógł te zapowiedzi sprawdzić w praktyce. Nie musisz jednak czekać do daty oficjalnej premiery, czyli do 27 września, bo sprzedaż FIFA 20 wystartowała już teraz.

FIFA 20 możemy kupić w trzech edycjach – Ultimate, mistrzowskiej i standardowej. Wersja standardowa zapewni nam do 3 rzadkich złotych paczek, po jednaj tygodniowo, przez trzy tygodnie, wyjątkowy design strojów oraz wybór jednej z pięciu ikon w pośredniej wersji na pięć meczów. Edycja mistrzowska FIFA 20 oferuje wszystko to, co wersja standardowa oraz aż do 12 rzadkich złotych paczek. Ponadto zakupując wersję mistrzowską możemy zagrać w FIFA 20 jeszcze przed oficjalną premierą, 24 września. I wreszcie najbogatsza edycja, czyli FIFA 20 Ultimate, która również umożliwi grę na trzy dni przed oficjalną premierą, ale gwarantuje graczom aż do 24 rzadkich złotych paczek. Wszystkie edycje są dostępne w wersji na XBOX One, Playstation 4 i na komputer.

Nikogo, kto choć raz zagrał w FIFA nie trzeba przekonywać do zakupu najnowszej edycji. FIFA to jakość sama w sobie, gwarantująca emocje jak na boisku. A może nawet większe, ponieważ mamy realny wpływ na przebieg rozgrywek. Nie czekaj zatem do końca września. Zamów FIFA 20 w Media Expert przed premierą, aby skorzystać z wyjątkowej oferty. Każdy kto skorzysta z oferty przedsprzedażowej, może uzyskać rabat w wysokości do 30 zł oraz kolejne 10 złotych do zrealizowania przy zakupie innych gier. Aby poznać szczegóły promocji, wystarczy wejść na stronę mediaexpert.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wybierz swoją wersję:

FIFA 20 PS4
FIFA 20 PC
FIFA 20 XBOX ONE
FIFA 20 NINTENDO SWITCH

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ