Według Instytutu Pantone, w 2018 roku sporą popularnością w trendach designerskich cieszyć się będzie pastelowy róż i miętowa zieleń. Modne będą również zestawienia czerni i bieli, cechujące się mocnym kontrastem. Detale w postaci złota i miedzi oraz akcenty z marmuru będą dodawać łazience majestatu. Zobaczmy, czym jeszcze zachwycą nas projektanci w tym sezonie.

Minimalistyczne detale z marmuru

W łazienkach pojawiać się będą eleganckie minimalistyczne kabiny prysznicowe z cienkimi ramkami w kolorze aluminium i czystym szkłem. W połączeniu z luksusowym marmurem, dają one bardzo ekskluzywne wykończenie. Można też łączyć je z białymi kafelkami, które nadają łazience nieco industrialnego i surowego sznytu.
Cyfrowe panele prysznicowe w minimalistycznym wydaniu
Dużym powodzeniem w 2018 roku cieszyć się będą zaawansowane technologicznie prysznice o minimalistycznym designie i sterowanym w sposób cyfrowy panelem. Ważne jest przede wszystkim to, że za sprawą nowoczesnych paneli można w pełni kontrolować również temperaturę wody. Wbrew pozorom, nowoczesne urządzenia nie wymagają wcale specjalistycznych zabiegów, jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację.

Funkcjonalne radia do łazienki

W trendy oparte na nowoczesnych technologiach wpisuje się białe radio do łazienki, które wypełnia domową przestrzeń najlepszą muzyką, zupełnie odmieniając oblicze tego pomieszczenia i podwyższając jakość jego użytkowania. Radio można zamówić za pośrednictwem strony internetowej http://eissound.pl.
Jeśli chcemy wykorzystać w łazience płytki z wyrazistym wzorem, warto zdecydować się na ich ułożenie na ścianie, a podłogę pozostawić zupełnie jednokolorową i gładką. Wówczas w pełni wydobędziemy wzór widoczny na ścianie.

Akcenty kolorystyczne w łazience

W tym sezonie dużą popularnością będą cieszyć się odcienie subtelnej mięty czy pastelowego różu, zestawione z elementami w kolorze złota, mosiądzu i miedzi. Wciąż nieodłącznym kolorem w łazience jest także biel. Z mody nie wychodzi również beton architektoniczny i detale z drewna.

Złote krany w łazience w stylu retro
Sporym powodzeniem w łazienkach z nutą vintage cieszyć się będą złote krany. Jak ulał będą pasować do wolnostojących wanien o zaokrąglonym kształcie. Złoto świetnie uzupełnia monochromatyczny schemat kolorów i dodaje łazience światowego szyku. Do kompletu można dodać cienkie ramki na designerskie wydruki, przedstawiające na przykład motywy botaniczne.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ