Jaki komputer kupić do firmy

Przy wyposażaniu stanowiska pracy w firmie czy podczas zakupu komputera dla przedsiębiorcy musisz wziąć pod uwagę wiele ważnych kwestii. Jednak w pierwszej kolejności podejmij decyzję, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twoim zakładzie pracy – laptop, PC, a może stacja robocza?

Komputer do firmy – wybór spośród trzech rozwiązań

Na rynku istnieją trzy rodzaje sprzętu komputerowego pozwalającego na wyposażenie stanowiska pracy czy na pracę dla przedsiębiorcy. Możesz zdecydować się na laptop, inaczej notebook, który ma tę przewagę nad komputerem klasy PC w tym, że pozwala na mobilne zastosowanie. Trzecim możliwym wyborem są stacje robocze, które mogą mieć formę komputera zarówno przenośnego, jak i stacjonarnego. Producenci komputerów przeznaczonych dla użytkowników biznesowych mają do zaoferowania szerokie możliwości konfiguracji sprzętowej. Zatem jaki komputer kupić do firmy – laptop, PC czy stację roboczą?

Kiedy liczy się mobilność – wybierz laptop do firmy

Szeroki wybór notebooków do zastosowań w świecie biznesu sprawia, że możesz wybrać odpowiedni sprzęt do swojej firmy. Może być to alternatywnie mobilna stacja robocza. W obu przypadkach nie ma problemu z wykonywaniem zadań z wykorzystaniem komputera w biurze, w domu, w podróży czy z dowolnego innego miejsca.

Jaki laptop do małej firmy – Dell Vostro 3510

Dobrą propozycją na wyposażenie pracownika czy przedsiębiorcy w wysokiej jakości sprzęt jest wybór komputera Dell Vostro 3510. To wydajny laptop, który został zaprojektowany jako narzędzie codziennego użytku dla firm. Już na pierwszy rzut oka imponuje swoim nietuzinkowym wyglądem. Jego sercem jest wydajny procesor Intel Core Ice Lake 10. generacji lub Intel Core Tiger Lake 11. generacji. Dell Vostro 3510 spełni oczekiwania m.in. małych, rozwijających się firm.

Laptop idealny do małej i średniej firmy – Dell Vostro 5515

Jeśli zależy Ci na tym, by mieć laptop do pracy zapewniający maksimum bezpieczeństwa danych, który będzie solidnym i wytrzymałym sprzętem, wybierz Dell Vostro 5515. Ma mocną obudowę wykonaną z aluminium, które jest odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. To laptop do firmy wyposażony w energooszczędne i wydajne procesory z rodziny AMD Ryzen. Ma wiele portów umożliwiających podłączenie do niego urządzeń towarzyszących. Dell Vostro 5515 spełni oczekiwania ludzi aktywnych, wymagających niezawodności od swojego komputera.

Komputery PC i stacje robocze z możliwością rozbudowy

Potrzeby Twoich pracowników i firmy jako takiej mogą ulegać zmianie. Jeśli więc wiesz, że w przyszłości będziesz chciał zmieniać konfigurację sprzętową, wybierz komputer PC lub stację roboczą. Są to urządzenia cechujące się najczęściej dużą mocą obliczeniową, które wykorzystują najnowocześniejsze podzespoły. Będą się sprawdzać w przypadku komputerów dla grafików czy pracowników zajmujących się obróbką obiektów 3D. Profesjonalne stacje robocze mogą być jedno- lub dwuprocesorowe, a różnią się od siebie właśnie liczbą zainstalowanych czy możliwych do obsługi procesorów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ