Etui na telefon w prezencie

Prezenty mają to do siebie, że często są nieprzemyślane. Obdarowujemy kogoś upominkiem, który może być ładny, może również podobać się nam, ale w żaden sposób nie jest on praktyczny. Takie prezenty mogą bardzo szybko wylądować na dnie szuflady i ulec zapomnieniu. Warto więc postawić na coś, co zostanie z daną osobą na dłużej oraz co będzie funkcjonalne. Do takich prezentów bez wątpienia należy etui na telefon.

Dlaczego etui na telefon w prezencie?

Praktycznie każdy z nas ma smartfona. Większość z nas używa go regularnie do spraw związanych z zawodem oraz w celach rozrywkowych i dla relaksu. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju etui na telefon. Również jako prezent. Czasami ciężko jest nam wydać nieco więcej pieniędzy na obudowę do smartfona, która będzie spełniała nasze wszystkie oczekiwania. Najgorszej jakości zabezpieczenia do telefonu potrafią bowiem bardzo szybko tracić swoje walory zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Dlatego świetnym pomysłem jest wyręczenie kogoś i podarowanie mu oryginalnego pokrowca na telefon, który przez kolejne lata będzie stanowił ozdobę urządzenia, a nie szpecił go.

Jakie etui do telefonu wybrać na prezent?

Etui na prezent to świetny pomysł. Szczególnie gdy widzimy, że dana osoba takiego nie posiada, a stara się dbać o swojego smartfona. Również jest to dobry pomysł, jeśli stary pokrowiec danej osoby nadaje się już tylko i wyłącznie do wymiany. Jednak na jaki rodzaj dokładnie się zdecydować?

Wszystko zależy od stylu życia i preferencji osoby obdarowywanej. W niektórych przypadkach zdecydowanie lepszym prezentem okaże się etui pancerne niż zwykły gumowy, czy silikonowy case. Tego typu wzmocniona obudowa przyda się w szczególności osobom, które wykonują ciężkie prace, chociażby na budowie.

Jeśli chcemy sprezentować komuś case na telefon, a wiemy, że dana osoba bardzo często używa smartfona i jest on jej często potrzebny nawet w pracy, to warto zastanowić się nad zwykłym gumowym lub silikonowym case’m. Dla osób nieco bardziej dojrzałych i poważnych być może najlepszym rozwiązaniem będzie wersja przeźroczysta. Młodsi na pewno ucieszą się z kolorowego etui np. z ulubioną postacią z gry lub kreskówki.

A może etui na telefon ze zdjęciem?

Niektóre osoby są dla nas naprawdę wyjątkowe. Nic więc dziwnego, że chcemy je obdarowywać wyjątkowymi prezentami. Case na telefon może być zwykłym gadżetem, który spełni swoją funkcję, ale w żaden sposób nas nie zachwyci. Chyba że zdecydujemy się na jego spersonalizowaną wersję z własną, wybraną przez nas grafiką. Taki prezent świetnie nada się dla każdego członka rodziny lub dla osoby, która po prostu jest bliska naszemu sercu.

Na grafice może znaleźć się ulubiony obrazek, zdjęcie z miejsca, które dana osoba lubi albo wizerunek kogoś dla niej bliskiego. Dziadkom możemy wręczyć etui na telefon ze zdjęciem wnuczków, partnerce nasze zdjęcie a rodzicom zdjęcie całej najbliższej rodziny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ