Czy internet na kartę sprawdzi się w domu

Mobilny internet to najlepsza propozycja dla osób, które cenią sobie elastyczność. Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w roli interentu domowego? Poznaj możliwości internetu na kartę w Orange!

Internet na kartę w Orange wykorzystuje technologię LTE, która znana jest również pod nazwą 4G. Internet dociera do odbiorców za pośrednictwem fal radiowych, a dzięki gęstej sieci nadajników BTS usługa ta dostępna jest na terenie całej Polski (w zasięgu nadajników Orange jest ponad 99% populacji naszego kraju). Internet na kartę jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli do Twojego miejsca zamieszkania nie dotarła jeszcze infrastruktura naziemna. Internet na kartę to również wyjątkowo nieskomplikowane rozwiązanie – aby z niego korzystać, nie musisz  przeprowadzać w mieszkaniu żadnych dodatkowych prac instalacyjnych. To rozwiązanie sprawdza się więc doskonale, jeżeli mieszkasz w wynajętymi mieszkaniu lub często zmieniasz miejsce pobytu.

Proste rozwiązanie

Aby korzystać z internetu na kartę w Orange, potrzeby będzie Ci router, który obsługuje technologię LTE, oraz aktywna karta SIM. Z pomocą routera stworzysz sieć W-Fi, z której będą mogły korzystać wszystkie domowe urządzenia. Zamiast routera wykorzystać możesz także smartfona. Wystarczy, że użyjesz opcji „udostępnianie internetu”. Internet na kartę w Orange zapewnia wysoką prędkość pobierania danych (do 225 Mb/s) i wysyłania (do 45 Mb/s). Taka przepustowość bezprzewodowego łącza umożliwi Ci wygodne korzystanie ze stron internetowych czy portali społecznościowych, szybkie pobieranie plików i płynne oglądanie filmów on-line. Warto jednak pamiętać, że na prędkość domowego internetu na kartę wpływa wiele niezależnych od operatora czynników: odległość użytkownika od nadajnika, aktualne obciążenie infrastruktury sieciowej, pogoda, uformowanie terenu czy gęstość zabudowy.

Szybkie doładowanie karty

W Orange na kartę swoje konto możesz doładować błyskawicznie, bez wychodzenia z domu. Wszystk dzięki platformie Orange Doładowania: https://doladowania.orange.pl/.  Za doładowanie on-line w Orange możesz zapłacić BLIK-iem, kartą kredytową (MasterCard lub Visa) lub przelewem internetowym.  Za każde doładowanie on-line otrzymasz pakiet 5 GB. Jego ważność uzależniona jest od kwoty doładowania:

  • 5 zł – pakiet ważny 2 dni
  • 10 zł – pakiet ważny 5 dni
  • 25 zł – pakiet ważny 14 dni
  • 30 zł – pakiet ważny 14 dni
  • 40 zł – pakiet ważny 14 dni
  • 50 zł – pakiet ważny 14 dni
  • 100 zł – pakiet ważny 14 dni
  • 200 zł – pakiet ważny 14 dni.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ