Program do fakturowania

Każdy szukający nowych ścieżek zawodowych i możliwości zarobku choć raz wpadł na pomysł własnej działalności jednoosobowej. Czyż nie byłoby wygodnie samemu ustawiać swoje godziny pracy, zobowiązania, ustalać przerwy, urlopy, dobierać indywidualnie klientów? Własna działalność wiąże się jednak także z wieloma wymaganiami, które musimy spełnić, jako pełnoprawnie działająca firma, niezależnie od tego, czy jest w niej trzydzieści osób, czy prowadzimy ją sami. Jednym z nich jest prowadzenie księgowości.

W pierwszej chwili może wydawać się, że księgowość to zajęcie, do którego potrzebne jest specjalne wykształcenie, wiedza analityczna, oraz szybka umiejętność rozwiązywania skomplikowanych równań matematycznych. Prawdopodobnie za czasów naszych rodziców bez dobrej pani księgowej, która sumiennie podliczy wszystkie tabelki na papierze, nie zgubi, lub nie dopisze dodatkowego zera nie można było się obejść. Na szczęście dzięki postępującej cyfryzacji i dostępu do Internetu teraz każdy mający własną działalność może zostać swoim pełnoprawnym księgowym.

Czym jest samodzielna księgowość online?

To nic innego jak przejęcie dowodzenia nad własnymi przychodami, oszczędność czasu, bez dodatkowych kontaktów, telefonów, umawiania spotkań i wysyłania maili. Co więcej, taką księgowość możemy zacząć prowadzić już na starcie od 0 zł!

Księgowość online

Jedna z wiodących stron, dzięki której możemy przejąć ster naszych rozliczeń to księgowość online wFirma. Jest to zaawansowany system przeznaczony do samodzielnego prowadzenia księgowości (KPiR oraz ryczałt), kadr, a także gospodarki magazynowej i fakturowania. Wyposażony został we wszystkie niezbędne i intuicyjne narzędzia, dzięki którym bez dodatkowej wiedzy zawodowej możemy podjąć się kompleksowego rozliczania własnej firmy. Na stronie mamy do wyboru zróżnicowane pakiety, dzięki którym użytkownicy mają możliwość generowania oraz wysyłki e-deklaracji i raportów JPK od razu do odpowiednich urzędów czy ZUS-u.

Program do fakturowania

Dodatkowym ułatwieniem do własnego biznesu jest funkcja szybkiego księgowania wydatków oraz system OCR pozwalający na automatyczne sczytywane danych z faktury, czy rachunku. Mamy do dyspozycji również program do fakturowania, wraz z wieloma gotowymi szablonami, oraz możliwość wystawiania faktur dwujęzycznych.
Niekwestionowanymi plusami takiego rozwiązania jest zawsze aktualne oprogramowanie, intuicyjne rozwiązania, dostęp 24 godziny na dobę, możliwość wglądu do naszych rachunków w każdej chwili. Nie potrzebujemy pomocy i szukania dodatkowych podwykonawców, a sukces naszego biznesu jest zależny tylko od naszego zaangażowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ