System benefitów dla pracowników

Każdy szef, który ma zgrany zespół dobrze wie, jak wiele mu zawdzięcza. To właśnie ludzie, którzy na co dzień wykonują obowiązki, pracują z klientami i osiągają wysokie wyniki sprzedażowe są sercem firmy. Warto im za to podziękować. Czasem słowne uznanie może być niewystarczające, nieproporcjonalne w stosunku do zaangażowania danego pracownika. Oczywiście wysokość zarobków jest bardzo istotna. Aby budować w firmie pozytywną atmosferę należy regularnie dostrzegać wysiłek u pracowników.

Atrakcyjne bonusy w postaci kart upominkowych

Wiele zależy od tego, w jakiej branży działamy. Jednak większość z nich dotyczy aktywnej sprzedaży. Są osoby, którym świetnie to wychodzi. Mają duże umiejętności komunikacyjne i przynoszą firmie wysokie obroty. Warto więc, aby ich zarobki były adekwatne do wysiłku, jaki ponoszą. Dobrze znana premia uznaniowa jest dobrym i sprawdzonym motorem motywacji.

Jest jeszcze jednak coś, co pozwala wyjść poza ten schemat budując w firmie świetną atmosferę sprzyjającą wydajności. Jednym z bardzo interesujących narzędzi godnym polecenia wielu przedsiębiorcom, jest program polegający na przyznawaniu bonusów, kart upominkowych, które można przeznaczyć na dowolny cel. Znajduje się on pod adresem nais.pl. Po rejestracji w serwisie wybiera się budżet, który chce się przeznaczyć na system benefitów. Każdy szef ocenia to indywidualnie. Następnie pracownicy mogą wymienić swój bonus na to, co najbardziej ich interesuje.

Benefity na miarę potrzeb

Dla jednych bardzo korzystna będzie możliwość skorzystania ze sportu i aktywności, zakup ubrań dla siebie bądź dla dzieci, dla innych będą to bilety do kina czy na koncert. Jeszcze inni postanowią przeznaczyć te pieniądze na rozwój osobisty. Każdy więc ma szansę wybrać to, co sprawi mu najwięcej zadowolenia i zaspokoi aktualne potrzeby. Z pewnością taki Benefit traktuje się jako indywidualny prezent. Im bardziej pasuje on do potrzeb, tym większa satysfakcja. Zadowolony i szczęśliwy pracownik to pracownik wydajny i kompetentny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ