Podkładka pod myszkę do 200,-zł?

Pomimo tego, że większości z nas może wydawać się, że wydanie 200,-zł na podkładkę pod myszkę jest stratą pieniędzy, to w wielu przypadkach jest to element niezbędny dla osób związanych z grami komputerowymi. Jaki wpływ na grę ma podkładka pod myszkę i jakie modele warto do 200,-zł kupić?

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć, że podkładka pod myszkę może nam jedynie pomóc osiągnąć lepsze wyniki w grach komputerowych, jednak nie zastąpi żmudnych i trudnych treningów. Podkładka pod myszkę ma sprawić, aby ruchy myszki były płynne i precyzyjne, a tym samym całe sterowanie odbywało się w komfortowych warunkach – nie ma chyba nic gorszego niż przeskakujący na ekranie kursor w związku z nierówną powierzchnią pod myszką! Jaki jednak model podkładki w budżecie 200,-zł kupić, aby zobaczyć poprawę komfortu grania? A może właśnie podkładka pod myszkę będzie dobrym prezentem dla zapalonego gracza?

SteelSeries QcK XXL

SteelSeries QcK XXL to jeden z tych modeli, który zasłużenie zdobył sobie uznanie na rynku produktów kierowanych stricte do graczy komputerowych. Dzięki swoim wymiarom 400×900 mm i grubości 4mm doskonale niweluje wszystkie niedoskonałości powierzchni na dużym obszarze i sprawia, że nie musimy martwić się powierzchnią roboczą podkładki. Cena SteelSeries QcK XXL to okolice 150,-zł, jednak z pewnością jest ona warta tych pieniędzy!

Zowie G-TF-X

Konkurentem Dla produktów SteelSeries jest Zowie G-TF X, która jest co prawda sporo mniejsza, jednak wykonana w zupełnie innej technologii. Obszar roboczy podkładki Zowie to niespełna 480×400 mm, zaś grubość to 3,5 mm. Podkładka wykonana jest jednak z tkaniny, której splot pokryty jest tworzywem. Pomimo tego nie jest to produkt wyróżniający się dużą ceną – kupimy ją już w okolicach 140,-zł.

Razer Destructor 2

Ostatnim z polecanych produktów jest Razer Destructor 2, który jest najdroższą podkładką w naszym zestawieniu – kosztuje w okolicach 170,-zł. Dostajemy za to najmniejszą podkładkę o wymiarach 255xx355 mm, jednak zarazem jest to produkt, który powstawał w konsultacji z profesjonalnymi zawodnikami. Czy może być jakaś lepsza forma zachęcenia właśnie do zakupu podkładki Razer Destructor 2?

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ