Chcesz zakupić abonament Xbox Live Gold, ale nie masz karty płatniczej? Nie musisz jej mieć. Sprawdź razem z nami, w jaki sposób można dokonać doładowania i zapłacić jeszcze mniej!

Dzięki wykupieniu abonamentu Xbox Live Gold możemy przede wszystkim korzystać z rozgrywek wieloosobowych w sieci. Możliwe jest grania zarówno ze swoimi znajomymi, jak i z osobami, których nie znamy – to jeszcze więcej frajdy. Ponadto abonenci otrzymują dostęp do dwóch darmowych gier na miesiąc – można korzystać z nich bez opłat tak długo, jak długo mamy wykupiony abonament. Czekają też dodatkowe obniżki wynoszące od 15% do nawet 75% w sklepie Xbox.

Możemy wykupić doładowanie Xbox Live Gold bezpośrednio w sklepie Xbox – Marketplace. Płatność możemy wykonać kartą płatniczą lub kredytową albo możemy skorzystać z konta PayPal. W tym przypadku można skorzystać z przelewów – konieczne jest wtedy potwierdzenie rachunku bankowego zanim zaczniemy korzystać z tej formy płatności. Następnie doładowujemy swoje konto PayPal wybraną kwotą, z której dokonujemy zapłaty.

Jednak nie jest to jedyna metoda na doładowanie Xbox Live Gold – możemy skorzystać z innych i wygodniejszych sposobów na wykupienie abonamentu. Warto przede wszystkim sprawdzić serwisy sprzedające doładowania do gier – możemy płacić na nich nie tylko kartami, ale również przelewami. Najczęściej stosuje się wtedy systemy płatności on-line pozwalające na wykonanie szybkiego przelewu z konta bankowego – wtedy wpłata przechodzi natychmiast, więc kod dostajemy od razu. To także sposób na obniżenie kosztów doładowania – wiele serwisów organizuje promocje, dzięki którym możemy zapłacić mniej nawet o 20%!

Ostatnim sposobem na zakupienie doładowania bez karty jest zakupienie go w formie kartonika w sklepie, na przykład w hipermarkecie, sklepie z elektroniką czy z grami. Wtedy w sklepie możemy zapłacić gotówką – konto Xbox doładowujemy po wpisaniu kodu.

Zatem jeśli chcemy wykupić doładowanie Xbox Live Gold, możemy zrobić to także bez karty – szybko, wygodnie i bezpiecznie przez internet albo w zwykłych sklepach.

[Głosów:13    Średnia:2.1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ