materac

Czy kiedykolwiek po przebudzeniu miałeś wrażenie, że zamiast wypocząć, zostałeś poddany okrutnym torturom? Co prawda spałeś (jak Ci się wydaje) jak zabity, ale sen wcale nie zregenerował Cię na tyle, abyś mógł z werwą zacząć nowy dzień? Prawdopodobnie znamy źródło tego problemu. Jest nim Twoje łóżko!

Bóle mięśni i kręgosłupa, problemy z koncentracją, bóle głowy, rozdrażnienie, obniżenie odporności, czy nawet (o zgrozo!) przybieranie na wadze, to tylko część problemów, które mogą nas zniechęcić do przebywania z najlepszym czworonożnym przyjacielem człowieka, czyli z łóżkiem.

Bez obaw! Zajmiemy się Twoim problemem, jednak najpierw musimy odpowiedzieć sobie na kilka elementarnych pytań.

Po pierwsze, jaki materac do spania kupić? Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że sprawa nie jest wcale trudna. Wielu bowiem twierdzi, że gdy jest się zmęczonym, można zasnąć nawet na podłodze. Prawda jest jednak inna! Niemal najistotniejszą kwestią jest właściwy dobór materaca. Musi on być podyktowany naszymi indywidualnymi predyspozycjami (wzrostem, wagą, wiekiem itp), w przeciwnym wypadku będziemy podatni na którąś z wyżej wymienionych, nieprzyjemnych konsekwencji. W tej kwestii najlepiej skonsultować się z ekspertem, który poznając nasze preferencje, pomoże nam dokonać właściwego wyboru. Poza tym, bez specjalistycznej wiedzy, nie jest łatwo zdecydować, czy lepszym dla nas będzie materac z pianki HR, termoelastycznej, lateksowy, sprężynowy czy może jakaś hybryda?

Gdy już dobierzemy odpowiedni materac, możemy przejść do kolejnego kroku, jakim jest wybór łóżka i stelażu. Selekcja również tutaj nie jest wcale łatwa, ponieważ musimy zdecydować, czy do designu naszej sypialni bardziej pasuje łóżko drewniane, a może tapicerowane? Jednak ważną kwestią jest dobór właściwego stelaża, który winien odpowiednio współpracować z materacem.
Ostatnie pytanie brzmi „Gdzie znajdę odpowiedzi na powyższe pytania?” Odpowiedź jest prosta – odwiedź salon snu www.new-hever.pl i zacznij się dobrze wysypiać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ