Wróżby online

Wiele osób potrzebuje porad wróżek, wróżbitów, jasnowidzów czy doradców, co ma miejsce szczególnie wtedy, gdy nie wiedzą, którą ścieżkę życia obrać. W dobie współczesnego postępu technologicznego wróżenie online sukcesywnie poszerza grono zwolenników, stając się coraz bardziej rozpowszechnioną i lubianą formą kontaktu. Jest to szybka i wygodna usługa. Do równie istotnych atutów należy stosunkowo niska cena w porównaniu z kontaktem bezpośrednim. Co więcej gwarantują dyskrecję, minimalizując poczucie wstydu dlatego, że kontakt odbywa się w całości na drodze internetowej.

Wróżby online są prostym sposobem na uzyskanie pomocy w podjęciu decyzji. Portal ezoteryczny wrozbytarot.online skupia w swoim gronie tylko sprawdzonych i profesjonalnych doradców ezoterycznych. Przemawiają za nimi lata praktyki. Wszyscy posiadają bezkonkurencyjne doświadczenie, dzięki czemu wzbudzają zaufanie. Zajmują się szeroko rozumianą ezoteryką, dlatego są również terapeutami oraz uzdrowicielami.

Dlaczego warto korzystać po rejestracji?

Aby dokonać rejestracji na portalu wystarczy tylko podać nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło oraz ustalić indywidualny kod PIN. Jest to tylko kilka kroków, dzięki którym zyskujesz możliwość znacznie tańszych połączeń z wróżką. Jedyne, co musisz zrobić to doładować swoje konto, a następnie wybrać bezpośredni numer stacjonarny do wróżki, z którą chcesz się skontaktować. Jest on dostępny z każdego zakątka na świecie jak i z Polski tak i z zagranicy. Jeśli dana wróżka online, jest w tym momencie nieosiągalna możesz się rozłączyć i wówczas nie ponosisz żadnych kosztów związanych z połączeniem. Oprócz tego, rejestrując się otrzymujesz szansę na częste promocje związane z doładowywaniem konta. Dzięki temu nigdzie nie znajdziesz tak konkurencyjnej oferty. Rozmawiasz z wróżką w najniższych cenach – żaden portal nie oferuje tak niskich cen za połaczenia z tymi samymi wróżkami! Nie tylko w całej Polsce, ale i za granicą!

Tarot online – co Ci powie?

Tarot online cechuje się największą skutecznością, dlatego jest doskonałą metodą wróżenia przez Internet lub telefon. Jest odpowiedni dla każdej dorosłej osoby. Jedyne przeciwwskazanie stanowi ciąża. Tarot od wieków zachwyca i fascynuje. Dostosowany jest po indywidualne potrzeby i datę urodzenia. Dzięki niemu uzyskamy odpowiedź na wszystkie nurtujące nas tematy i życiowe sytuacje. Dzięki naszym zaangażowanym wróżkom na portalu wrozbytarot.online znaleźć możesz darmowe wróżby w postaci horoskopów – codziennie Wróżka Lusi pisze horoskop połączony z wydźwiękiem numerologicznym na dany dzień, co tydzień AstroNumerolog Eva HL pisze horoskop tygodniowy, a co miesiąc nagrywa swój horoskop miesięczny Wróżbita Oskar Rybczyński – Saleos.

Sms do wróżki – jak to działa?

Na portalu WrozbyTarot.Online, wysyłając  sms do wróżki otrzymujesz odpowiedź do 1200 znaków. Jest to jedyny portal ezoteryczny, który posiada taką konkurencyjną ofertę. Stanowi to znaczące wyróżnienie na tle pozostałych serwisów, które odpisują w maksymalnie 160 znakach. U nas Wróżki odpowiadają więcej niż jednym słowem czy zdaniem! Ponadto po skończonej rozmowie i odebranej wiadomości SMS, portal nie udostępnia Twoich danych, ani nie używa ponownie Twojego numeru! Dane osobowe naszych klientów traktujemy bardzo poważnie, nie wysyłamy spamu do naszych klientów, nie sprzedajemy numerów telefonów żadnym firmom, instytucją, a treści SMSów są 3 dni po zakończonym ruchu telekomunikacyjnym usuwane z systemów. Pamiętaj wróżby online to dyskrecja i czysty regulamin bez żadnych niejasności.

Wartym zwrócenia uwagi przede wszystkim są portale, które po wysłaniu przez klienta SMSa z jasnym, prostym pytaniem odpowiadają: „Widzę, ze…. o kurcze! To ważne, pisać dalej?” -> Tak, nasz portal też uważa to za szczyt bezczelnosci – u nas wróżki mają zakaz wysyłania takich smsów – Jeśli zaawansowany algorytm znajdzie taką treść od razu wysyła takiego SMSa do Biura Obsługi Klienta naszego portalu, który bezdyskusyjnie zwalnia daną wróżką. Dla nas jako portalu to jest jasne – że skoro klient zadał jasne pytanie, to chce wiedzieć wszystko na temat tego pytania. Jako jedyni uczciwie podchodzimy do takich kwestii! Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze portalu z wróżbami online.

[Głosów:8    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ