Szybki internet mobilny

Szybki, niezawodny, dostępny zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz. Internet mobilny to rozwiązanie niezwykle potrzebne zwłaszcza teraz – gdy świat walczy z pandemią koronawirusa, a wielu Polaków pozostało w domach, by pracować lub uczyć się zdalnie. Od teraz nie musisz martwić się, o to czy pakiet internetu, którym dysponujesz, wystarczy Ci do końca miesiąca. Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi bowiem T-Mobile ze swoją ofertą szybkiego internetu mobilnego!

Internet mobilny w czasach koronawirusa

COVID-19, koronawirus, pandemia – te słowa nie schodzą dziś z ust ludzi na całym świecie. Odgórne restrykcje ograniczyły możliwość swobodnego wychodzenia z domu, spotykania się z przyjaciółmi, odwiedzania galerii handlowych, kin, teatrów. Zmiany zaszły również w zakresie pracy i edukacji. W myśl akcji #zostańwdomu wielu pracowników rozpoczęło pracę zdalną, a uczniowie i studenci sięgnęli po naukę online. Jak widać, w dobie globalnej pandemii niezbędny okazuje się więc dostęp do szybkiego internetu mobilnego. Po pierwsze: z łatwością można zainstalować go samodzielnie, co oznacza, że nie trzeba wzywać ekipy zewnętrznej i narażać siebie czy swoich bliskich na zarażenie wirusem. Po drugie: internet mobilny to pewność, że można swobodnie korzystać z niego w każdym miejscu. Nie ma więc znaczenia, czy na czas izolacji zaszyłeś się w swoim domu, na działce czy w rodzinnym domku w zacisznym miejscu, do którego dotychczas przyjeżdżaliście tylko na czas wakacji. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz bez obaw i jakichkolwiek ograniczeń korzystać z pakietu internetu mobilnego.

Pakiety internetu mobilnego w T-Mobile

Magentowa sieć w zakresie szybkiego internetu mobilnego oferuje kilka pakietów do wyboru (szczegóły znajdziesz na stronie https://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml). W zależności od tego czy zdecydujesz się na internet z urządzeniem czy nie, mogą pojawić się niewielkie różnice cenowe w poszczególnych pakietach, które wynoszą zaledwie kilka złotych miesięcznie.

W wariancie z urządzeniem do dyspozycji masz pakiety:

  • 30 GB internetu za 29 zł miesięcznie,
  • 50 GB internetu za 39 zł miesięcznie.

Jeśli natomiast chcesz dołączyć do grona nowych klientów T-Mobile, ale nie potrzebujesz dodatkowego urządzenia, to masz aż… 4 opcje do wyboru:

  • internet mobilny 20 za 20 – za 20 zł miesięcznie możesz swobodnie korzystać z 20 GB internetu,
  • 25 GB internetu mobilnego za 25 zł miesięcznie,
  • 30 GB internetu za 27 zł miesięcznie,
  • 50 GB internetu mobilnego za 35 zł co miesiąc.

Jak widzisz, masz wiele możliwości – wybierz wariant, który jest najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i swobodnie korzystaj z sieci mobilnej!

A gdy wszystko wróci do normy i pandemia odejdzie w zapomnienie, będziesz mógł bez przeszkód zabrać swojego laptopa z dostępem do szybkiego internetu mobilnego, gdzie tylko zechcesz. Praca na zielonej trawce, np. w pobliskim parku, a może w ulubionej kawiarni? Taki scenariusz już wkrótce może się ziścić pod warunkiem, że dołączysz do akcji #zostańwdomu i cierpliwie przeczekasz ten nietypowy czas. W końcu wszystko wróci do normy!

Materiał partnera.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ