paczki internetu

W nowej promocji na internet dla studentów Orange Flex oferuje Ci dodatkowe 100 GB za free ważne aż przez 180 dni. Dowiedz się, jak bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności dostać dodatkowy internet studencki w elastycznej ofercie bez zobowiązań.

Orange Flex to nie tylko dodatkowy internet dla studentów

W Orange Flex płacisz za usługi w formie subskrypcji, nie podpisujesz żadnych długoterminowych umów, a wszystko robisz szybko i wygodnie – w aplikacji w telefonie. Do wyboru masz 1 z 4 Planów komórkowych o różnej liczbie GB (15, 30, 50 lub 100), który w każdej chwili możesz zmienić na inny.

Teraz, dzięki promocji Orange Flex dla studentów dostajesz jednak jeszcze więcej internetu na filmy, muzykę, naukę lub co tylko zechcesz. A dokładniej aż 100 GB do wykorzystania w ciągu 180 dni. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta.

Warunki promocji na internet studencki w Orange Flex

100 GB internetu dla studenta mogą dostać zarówno obecni, jak i nowi użytkownicy Orange Flex. Po dodatkowy internet studencki możesz się zgłosić do końca 2020 roku. Wystarczy, że studiujesz na dowolnej uczelni wyższej oraz dołączysz do Klubu Flex i wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uczestnictwo w Klubie jest darmowe i daje dostęp do szeregu innych zniżek i rabatów od Orange Flex oraz firm partnerskich. Samo przejście do FLEX-a jest z kolei szybkie, proste i wygodne. Po prostu:

  • pobierasz aplikację na smartfon, wybierasz Plan komórkowy i zakładasz konto;
  • przenosisz numer lub wybierasz nowy;
  • zamawiasz darmową dostawę karty SIM, odbierasz ją w punkcie lub aktywujesz eSIM;
  • potwierdzasz w aplikacji, że Ty to Ty;
  • Podpinasz kartę płatniczą albo płacisz BLIK-iem.

100 GB internetu dla studenta w Orange Flex – jak je otrzymać?

Gdy masz już wybrany Plan komórkowy Flex w Orange, internet dla studenta zgarniesz w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki.

  • Wchodzisz w zakładkę Odkryj w aplikacji, a następnie klikasz baner „Flex Student”;
  • Wypełniasz i wysyłasz formularz, który potwierdzi, że masz status studenta;
  • Czekaj na powiadomienie w aplikacji – klikasz w nie i wchodzisz do Klubu Flex, gdzie wygenerujesz indywidualny kod promocyjny;
  • W „Mój profil” przechodzisz do sekcji Kody promocyjne i wpisujesz kod, żeby aktywować promocję na internet dla studentów od Orange Flex.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ