Rodzaje słuchawek

Jakie słuchawki wybrać? Nauszne, wokółuszne, dokanałowe True Wireless? Znajdź model dopasowany do Twoich potrzeb oraz budżetu. Niewielki gadżet stał się tak popularny, że ciężko wyobrazić sobie bez niego życie. Dobre słuchawki przydają się na co dzień, w podróży, w pracy. Podpowiadamy, jaki model wybrać.

Słuchawki służą przede wszystkim do słuchania, ale też audiobooków i coraz popularniejszych podcastów. Wiele osób ogląda w nich filmy i seriale, inni oddają się graniu, jest też spora grupa osób, które korzystają ze słuchawek podczas pracy zdalnej. Poznaj różne rodzaje słuchawek – m.in. słuchawki nauszne bezprzewodowe, wokółuszne, w technologii bezprzewodowej True Wireless czy też słuchawki dokanałowe przewodowe. Poniżej prezentujemy wybrane typy i modele – wybierz model odpowiadający na Twoje potrzeby.

Słuchawki nauszne – wokółuszne

Zastanawiasz się, jaki model wybrać? Słuchawki nauszne bezprzewodowe, a może wokółuszne? Jedną z naszych propozycji jest model Skullcandy Hesh Evo – idealne dla osób, którym zależy na jakości dźwięku i prostych rozwiązaniach. Dzięki 40-milimetrowym sterownikom i parametrom akustycznym, Hesh Evo nowa edycja modelu została zdecydowanie ulepszona. Czysty i pełny dźwięk to największe zalety prezentowanych słuchawek.

Zapewniają aż do 36 godzin pracy na jednym ładowaniu, poza tym można je doładować w 10 minut, zyskując 3 godziny grania, a wbudowany lokalizator Tile™ pozwoli je namierzyć w razie potrzeby. Są ergonomiczne, lekkie i wygodne w użytkowaniu, dzięki składanej konstrukcji. Budzą zainteresowanie także designem, głównie model w kolorze niebieskim.

Słuchawki True Wireless bezprzewodowe

Kilka lat temu popularnością cieszyły się słuchawki dokanałowe przewodowe, idealne do biegania czy w podróży. Dzisiaj są wypierane przez nowoczesne modele w technologii bezprzewodowej True Wireless – jak model Skullcandy Indy Anc. Niezwykle wygodny, designerski, idealny na co dzień, do biegania, na siłownię, na rower czy w podróż. Doskonale sprawdzą się też jako słuchawki do telefonu.

Słuchawki True Wireless od Skullcandy zapewniają spersonalizowany dźwięk Personal Sound przez aplikację Skullcandy App, oferują aktywną redukcję szumu i hałasu, pracują do 32 godzin pracy na jednym naładowaniu. W zestawie jest też estetyczne etui ładowane bezprzewodowo, a dzięki aplikacji Tile™ znajdziesz je w razie zgubienia którejś ze słuchawek. Indy ANC mają baterię, która starcza na długo, ale zawsze możesz skorzystać z etui, by je szybko doładować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ