Posprzedażowa obsługa klienta w iDream

iDream jest profesjonalnym sprzedawcą oraz serwisem marki Apple. I choć urządzenia z logiem Jabłka są wyjątkowo odporne na różnorodne wydarzenia (w tym warunki pogodowe), nie oznacza to, że zupełnie nigdy nie potrzebują prac serwisowych. Dlatego też iDream oferuje szeroką posprzedażową obsługę klienta, która pozwoli ci korzystać zawsze z tak samo idealnego urządzenia.

Wymiana baterii

Bateria jest z całą pewnością najszybciej zużywającym się elementem urządzenia. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na iPhone, czy iPad, po kilku latach użytkowania najpewniej zauważysz, że nie jest już ona tak doskonała jak kiedyś. To zupełnie naturalny proces, który zależy od ilości cyklów ładowania i rozładowania, czyli w praktyce również od tego, jak często korzystasz ze swojego urządzenia i co na nim robisz.

Wymiana baterii iPhone to bardzo proste zadanie dla profesjonalisty, jednak odradzamy wykonywanie go samodzielnie. Wymaga wykorzystania specjalnie przeznaczonych do tego narzędzi, co jest wynikiem blokowej budowy iPhone’a. W przeciwieństwie do wielu modeli telefonów innych marek, w których wystarczy zdjąć tylną obudowę w celu zobaczenia i wymiany baterii, w iPhonie jest to trochę bardziej wymagające. Dlatego też rekomendujemy wykonanie tego w salonie, zwłaszcza że nie jest to ani proces czasochłonny, ani nie wymaga dużej inwestycji pieniędzy.

Wymiana wyświetlacza

Z całą pewnością zdarzyło ci się kiedyś niechcący upuścić iPhone’a. Takie wypadki zdarzają się nam wszystkim (i wszyscy się z ich powodu denerwujemy). Na szczęście telefony marki Apple są tak przygotowane, że ekran nie ulega w nich łatwo rozbiciu. Jeśli jednak będziesz mieć pecha i urządzenie upadnie na kamień albo inną bardzo twardą powierzchnię, nawet ono może nie wytrzymać siły uderzenia. A wówczas nie pozostaje już nic innego, jak tylko wymienić wyświetlacz, który uległ rozbiciu.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Apple może być wymagająca, ponieważ wiąże się nie tylko z jego wyjęciem i włożeniem, ale też odpowiednim dopasowaniem, aby wszystkie funkcje dotykowe działały prawidłowo. To z kolei oznacza, że aby wymiana wyświetlacza była skuteczna, musisz oddać swój telefon do profesjonalnej naprawy.

Door-to-Door: naprawa, która nie wymaga od ciebie długich wyjazdów

Być może nie mieszkasz w pobliżu żadnego salonu iDream. Zdarza się, ale to jeszcze nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać naprawę! Serwis iDream działa bowiem w trybie Door-to-Door (od drzwi do drzwi), co oznacza, że możesz zlecić naprawę nie wychodząc z domu. Jak to zrobić?

Na początek należy zgłosić naprawę przez specjalny formularz i poprosić o przysłanie kuriera pod wskazany adres. Następnie konieczne jest przekazanie zapakowanego urządzenia kurierowi, który dostarczy je do serwisu. Tam zostanie wykonana naprawa zgodnie z tym, jakie usterki zgłosiłeś w formularzu. Po naprawie urządzenie ponownie trafi w ręce kuriera, który dowiezie paczkę na twój adres w ciągu jednego dnia roboczego od ukończenia naprawy.

To wygodne rozwiązanie, które z całą pewnością pozwoli ci cieszyć się twoim elektronicznym gadżetem w jak najkrótszym czasie, bez konieczności samodzielnego wyjeżdżania z domu i poszukiwania odpowiedniego renomowanego serwisu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ