Komputery poleasingowe

Komputery poleasingowe stają się ostatnio coraz popularniejszym rozwiązaniem – nie tylko wśród indywidualnych użytkowników, ale również w szkołach, bibliotekach czy biurach. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając komputer poleasingowe? Jakie modele są dostępne na rynku?

  1. Komputery poleasingowe – jak to działa?
  2. Komputery stacjonarne poleasingowe
  3. Monitory używane
  4. Jakie marki można znaleźć wśród komputerów poleasingowych?

Komputery poleasingowe – jak to działa?

Komputery poleasingowe to urządzenia, które pochodzą z leasingu. Oznacza to, że były one ratalnie spłacane przez firmę, która z nich korzystała, jednak po upływie terminu leasingu przedsiębiorstwo nie zdecydowało się wykupić sprzętu na własność i trafił on na rynek wtórny. Zaletą komputerów poleasingowych jest zazwyczaj ich stosunkowo dobry stan (jak na używany sprzęt) oraz dobry stosunek parametrów do ceny. Dużym plusem jest również kontrola sprawności przeprowadzana przez pracowników sklepu – dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzęt, który do ciebie trafi, będzie działał prawidłowo. Na rynku dostępne są między innymi komputery poleasingowe Dell i HP, a także urządzenia innych wiodących producentów sprzętu elektronicznego.

Komputery stacjonarne poleasingowe

Najpopularniejsze używane komputery poleasingowe to urządzenia stacjonarne, ponieważ to na ich kupno najczęściej decydują się biura, szkoły czy biblioteki. Decydując się na kupno sprzętu z drugiej ręki, zyskujesz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy bez konieczności rezygnowania z zakupu urządzenia naprawdę wysokiej klasy. Jeżeli zdecydujesz się coś zmodyfikować, firmy sprzedające komputery poleasingowe oferują zazwyczaj również podzespoły i serwis w atrakcyjnej cenie.

Monitory używane

Komputery stacjonarne to nie jedyne urządzenia dostępne do wykupienia po upływie okresu leasingu. W sklepach znajdziesz również poleasingowe monitory, laptopy, notebooki, drukarki i wiele innych. Warto podkreślić, że monitory poleasingowe są znacznie tańsze, a ich stan często nie odbiega znacznie od nowych egzemplarzy, dlatego stanowią one świetne rozwiązanie dla oszczędnych użytkowników.

Jakie marki można znaleźć wśród komputerów poleasingowych?

Na rynku dostępne są komputery poleasingowe bardzo wielu popularnych i cenionych producentów sprzętu elektronicznego. Możesz wybierać między innymi wśród takich ofert jak komputery poleasingowe HP, Dell, Apple, Fujitsu, Lenovo i innych firm. Oprócz komputerów i laptopów, propozycje poleasingowego sprzętu obejmują także monitory, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne oraz wiele innych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFaktura online
Następny artykułWybór komputera

Gram już przeszło 15 i nigdy mi się to nie znudzi! Z początku zapalony PCtowiec, a teraz zadowolony posiadacz Xbox One :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ