Jeżeli interesują Cię gry o traktorach i innych maszynach rolniczych, to powinieneś przeczytać ten artykuł. Przedstawię w nim pokrótce wszystkie gry, które powinny Cię zainteresować.

Najlepsze gry o traktorach

symulator farmy 2011 Prawdopodobnie najważniejszą grą o traktorach, od której powinieneś zacząć jest Symulator Farmy 2011 (Landwirtschafts Simulator). Gra umożliwia wcielenie się w młodego rolnika prowadzącego duże wiejskie gospodarstwo. Naszym głównym zadaniem będzie oczywiście dbanie o plony i zwierzęta (a więc sadzenie roślin, nawożenie, zbieranie, dokarmianie bydła, etc.). Oczywiście jak w każdym gospodarstwie nie obędzie się również bez pomocy maszyn rolniczych a więc ciągnika. Gra Symulator farmy jest więc również w tym sensie grą o traktorach. Pobierz demo gry Symulator Farmy 2011.
farm express Omawiając gry o traktorach nie może zabraknąć Farmerski Express. Jest to ładnie wykonana prosta gra wykonana w technologii flash (gra się wprost z przeglądarki internetowej). Zadaniem grającego w grze jest bezkolizyjne kierowanie traktorem i dostarczanie jak największej ilości produktów do sklepu. Każda sprawna dostawa skutkuje premią, za którą możemy upgrade'ować pojazdy i odblokowywać nowe etapy. Zagraj w grę Farmerski Express.
tractor mania Kolejną grą o traktorach, której nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu to Mania Traktorowa (Tractor Mania). Gra została wykonana przez Petera Kaspara w technologii flash i jest wzorowana na zręcznościówce Bike Mania. Naszym zadaniem w grze będzie przewożenie różnych ładunków po naszpikowanym niebezpiecznymi pułapkami torze. Musimy zręcznie manewrować traktorem tak aby nie upuścić cennych towarów. Na początku gry do wyboru mamy jedynie 2 traktory ale dalsze 3 możemy odblokować w trakcie rozgrywki. Zagraj w Tractor Mania już dziś
tractor treat Tractor Treat to gra o traktorach czerpiąca insiprację z ... Halloween. Grający umiejętnie porusza się traktorem po torze z przeszkodami. Najniebezpieczniejszą przeszkodą, która może uszkodzić nasz traktor to wybuchająca dynia. Na szczęście nasz pojazd zaopatrzony jest w różne ładunki wybuchowe, które skutecznie wysadzą w powietrze każde zagrożenie. Traktorem sterujemy za pośrednictwem strzałek, natomiast bomy rzucamy wciskając spację.
szalony traktor

Następną grą o traktorach powielająca starą i sprawdzoną formułę. Szalony traktor (Crazy Tractor) to gra, w której zadaniem grającego jest umiejętne pokonywanie niezwykle pofałdowanego teremu. Twórcy gry przygotowali dla grających różnych maszyn i kilkanaście wymagających etapów. Szalony traktor jest dosyć trudny, przygotujcie się na godziny wymagającej zabawy!