YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz i zagraj w Angry Birds (darmowy download)

gra Angry Birds do pobrania za darmo

okładka angry birds


Angry Birds to popularna gra od fińskiego studia Rovio Mobile. Gra początkowo wydana na urządzenia Apple i bijąca wszelkie rekordy popularności doczekała się wreszcie wydania na PC-ety. Zabawa odbywa się wprost z internetowej przeglądarki Google.

Angry Birds to dosyć humorystyczna produkcja opowiadająca o wkurzonych ptakach (tytułowe Angry Birds), które postanowiły zemścić się na zielonych świniach za podkradanie jajek. Ten prosty pomysł umożliwił połączenie w grze elementów zręcznościowych i logicznych.
Grający dysponują kilkoma wkurzonymi ptakami i rzucają nimi w przeciwników, tj. zielone świnie. Te ostatnie umiejętnie chowają się za różnego rodzaju przeszkodami. Pocelowanie w świnie i jej strącenie nie jest wcale łatwe ponieważ wymaga sporej precyzji oraz obrania odpowiedniej taktyki. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że liczba dostępnych rzutów - ptaków na kolejnych poziomach jeszcze spada więc nie ma zbyt wiele miejsca na błędy i powtórki. Na szczęście producent na internetowej stronie gry zamieścił pliki wideo z rozwiązaniami i podpowiedziami także każdy sfrustrowany gracz może tam zajrzeć i dowiedzieć się jak pokonać kolejny etap.

Oprawa graficzna Angry Birds jest .... najwyższych lotów. Gra jest bardzo kolorowa i charakteryzuje się miłym dla oka interfacem.

Prezentowana do pobrania gra Angry Birds jest wersją Beta z językiem angielskim. Zabawa odbywa się wprost w przeglądarce internetowej Chrome. Kliknięcie w przycisk Pobierz przenosi na stronę web store gdzie po szybkim zainstalowaniu applikacji można rozpocząć zabawę.

Ściągnij Angry Birds za darmo

Gatunek: Gry zręcznościowe
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Rovio
Data wydania: 01 June 2011
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Gra w przeglądarce
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę Chrome Web Store gdzie można pobrać darmową aplikację i zagrać w Angry Birds (Uwaga! wymagana przeglądarka Chrome). Nie czekaj i pobierz Angry Birds już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Angry Birds:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: 1GB
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Gra przeglądarkowa
  • Pamięć karty graficznej: 128MB
  • Karta graficzna: Standardowa
  • Karta dźwiękowa: Standardowa

Google Plus