Take on Helicopters to najnowszy symulator śmigłowca od specjalizującego się w podobnych produkcjach studia Bohemia Interactive. Jeżeli chcecie się wcielić w początkującego adepta sztuki pilotażu, latać śmigłowcem i równocześnie być pracownikiem firmy logistycznej, to ten Symulator Śmigłowca z pewnością powinien Was zainteresować. Co więcej, autorzy udostępnili wersję demo gry, którą możecie pobrać zupełnie za darmo. Nie czekaj i pobierz Symulator Śmigłowca już dziś!

Jak wspomniano w grze Take on Helicopters grający wciela się w rolę cywilnego pilota helikoptera (Harry'ego Larkina). Harry prowadzi przedsiębiorstwo lotnicze, ktore specjalizuje się w doręczaniu różnorodnych przesyłek drogą powietrzną. Niestety budowana przez lata firma przeżywa kryzys - co prawda jest sporo zleceń ale silniejsza konkurencja szybko je przejmuje. Synowie Harrego widząc upadek firmy postanawiają pomóc ojcu poprzez planowe wykonywanie zleceń, rozbudowę parku maszynowego i rozsądne inwestycje. Czy im się uda? To tylko zależy od sprytu i inwencji grającego!

Najważniejsze cechy wersji demo Symulatora Śmigłowca:

  • Tryb swobodnego lotu
  • Kila lekkich i średnich maszyn do wyboru
  • Dwa olbrzymie tereny do eksploracji (60 x 60 kilometrów okolic Seattle oraz 90 x 90 kilometrów w południowej Azji)
  • 2 scenariusze kampanii pojedynczego gracza
  • 3 tryby gry na czas
  • 3 tryby nauki
  • dasza zabawa w trybach multiplayera i kooperacji.

Prezentowana do pobrania Symulator Śmigłowca Take on Helicopters jest darmową wersją demo w języku angielskim. Kliknięcie w przycisk Pobierz przenosi na oficjalną stronę gry, gdzie można wybrać serwer z plikiem instalacyjnym. Więcej informacji o tym symulatorze odnajdziecie pod adresem: http://takeonthegame.com/ .