Symulator Farmy 2011 jest nawiązaniem i kontynuacją Symulatora Farmy, gry wydanej w 2009 roku, która odniosła spory sukces, zarówno w Polsce jak i na świecie. Gra pozwala na wcielenie się w młodego gospodarza i prowadzenie dużego przedsiębiorstwa rolniczego. Nie czekaj i pobierz Symulator Farmy 2011 już dziś!

"Symulator Farmy to prawdziwy fenomen. Od czasu premiery produkt znalazł ogromna rzeszę fanów, tak w Polsce jak i na świecie. Do dnia dzisiejszego jest na TOP 10 w sieci EMPiK, prześcigając inne wysokobudżetowe tytuły. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, mogąc wydać kolejną część tej serii" - tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland.

Grając wcielimy się w rolę młodego gospodarza i będzemy mogli prowadzić własne gospodarstwo rolnicze. Gra jest oparta na ekonomii, nasze zadanie będzie polegało na wytwarzaniu plonów przy użyciu maszyn rolniczych, pracy, etc. i sprzedawaniu ich na skupach. W Symulatorze Farmy odnajdziemy olbrzymią ilość wiernie odwzorowanych, autentycznych maszym rolniczych oraz innego sprzętu gospodarczego. Jak każdy prawdziwy rolnik będziemy musieli orać pola, siać upraw i zbierać plony.

Gra Symulator Farmy 2011 dostępna jest w pełnej wersji językowej.

Wierzymy, że kolejna część Symulatora Farmy okaże się jeszcze większym sukcesem niż jej poprzednik. 'Farma' wciąż posiada elementy, które podobały się młodszym i starszym fanom pierwszej części. Gra posiada również szereg usprawnień i dodatkowych elementów, które sprawiają, że Symulator Farmy 2011 jest grą ze wszech miar lepszą, niż jej poprzednik" - stwierdza Tomasz Gawlikowski z firmy Techalnd.

Oprócz ulepszonych modeli pojazdów i świetnej grafiki, producent Giant Software wprowadził kilka nowych elementów. Jednym z nich będzie hodowla krów, zatrudnianie pomocników sezonowych oraz... nie uwierzycie, tryb multiplayer! W każdym momencie gry gracz będzie mógł się połączyć może połączyć się z innym gospodarzem, wybrać się na jego farmę swoją maszyną i pomóc mu np. w żniwach.

Symulator Farmy 2011 będzie posiadała również możliwość pobierania nowych, bezpłatnych modeli maszyn i map z Internetu. Tym razem proces ten będzie jednak zautomatyzowany. Dzięki temu nawet początkujący farmerzy będą mogli cieszyć się nowymi mapami i modelami maszyn zupełnie za darmo.

Prezentowana do pobrania gra Symulator Farmy 2011 jest w wersji demo i języku angielskim. Kliknięcie w przycisk Download uruchomi automatyczne pobranie gry.

Zobaczmy jeszcze na koniec trailer Symulatora Farmy 2011: