YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz Symulator Lawety (demo download)

Symulator Lawety do pobrania

ściągnij Symulator Lawety


Symulator Lawety (Tow Truck Simulator) to kolejna gra stworzona przez studio Astragon Software a wydana w Polsce przez City Interactive. Zabawa w grze polega na kierowaniu tytułową lawetą i usuwanie z drug rozbitych oraz źle zaparkowanych samochodów. Demo Symulatora Lawety do pobrania już niebawem.

W grze Symulator Lawety wcielamy się w postać kierowcy ciężarówki przystosowanej do odholowywania pojazdów. Grając odnajdziemy zasadniczo dwa typy zadań. Pierwsze będą polegały na dojechaniu do miejsca jakiegoś wypadku z udziałem pojazdów, umieszczenie ich na lawecie oraz przewóz do warsztatów samochodowych. Drugie zadanie to usuwanie z ulic i chodników aut, które zostały niewłaściwie zaparkowane.

Wszystkie misje wydają się być losowo generowane przez grę i rozpoczynają się od dojechania na wyznaczone miejsce pokonując ulice fikcyjnej aglomeracji miejskiej. Kolejnym etapem misji jest zabezpieczenie pojazdu tak aby mógł on zostać bezpiecznie podniesiony przez specjalny dźwig. Czynność ta musi być wykonana z dużą precyzją tak by nie uszkodzić pojazdu lub innych, sąsiadujących samochodów. Nie możemy również załadunku wykonywać zbyt wolno - zaliczenie misji wiąże się z jej realizacją w określonym czasie.

W grze napotkamy kilkadziesiąt różnych modeli pojazdów nadających się do transportu. Ponadto do wyboru mamy 4 różne typy lawet, różniące się się między sobą wielkością, kształtem nadwozia i osiągami.

Grafika w grze Tow Truck Simulator stoi na dysyć wysokim poziomie i oferuje między innymi zaawansowany silnik fizyczny, współpracujący z technologią PhysX. Ciekawostką jest to, że Tow Truck Simulator współpracuje z Driving Simulator, umożliwiając prowadzenie zabawy w środowisku tej gry.

Gra Symulator Lawety zostanie wydana w Polsce 1 kwietnia 2011. Demo gry nie jest jeszcze dostępne. Jeżeli wydawca zdecyduje się na jego wydanie, natychmiast opublikujemy je na naszym portalu. Tymczasem odsyłany na stronę City Interactive z informacjami o grze Symulator Lawety.

 

Pobierz Symulator Lawety (ściągnij demo)

Gatunek: Gry symulatory
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 11 February 2016
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Brak danych
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie przenosi na stronę wydawcy gry Symulator Lawety City Interactive. Nie czekaj i pobierz Symulator Lawety już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Symulator Lawety:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus