Symulator Dźwigu jest kolejnym symulatorem wyprodukowanym przez niemieckie studio astragon Software i wydanym w Polsce przez firmę Techland. To dosyć nietypowa produkcja, w której stajemy przed okazją wcielenia się w postać operatora potężnego dźwigu budowlanego. Pobierz demo Symulatora Dźwigu już dziś!

W trakcie zabawy zadaniem grających będzie przenoszenie różnorakich ładunków zgodnie z otrzymywanymi wytycznymi. W grze autorzy zawarli kilkanaście różnych rodzajów misji. Najczęściej grający będą musieli pomóc we wznoszeniu różnych budowli (od małych domków jednorodzinnych do potężnych drapaczy chmur). Ponadto możemy między innymi brać udział w wyzwaniach polegających na rozładowaniu kontenerowca czy wspomaganiu procesu budowy mostu. Bez względu na rodzaj wybranej misji, gracze są wnikliwie oceniani przez komputer biorący pod uwagę prezycję naszej pracy. Za wszystkie dobrze wykonane misje jesteśmy również nagradzani.

Część misji jest dosyć trudna z uwagi na niekorzystne waruki panujące na placu budowy (często zadania wykonujemy np. w nocy, przy ograniczonej widoczności czy też na porywistym wietrze. Po zakończonym etapie zostajemy poinformowani o liczbie zdobytych punktów, co zachęca grających do ponownego rozgrywania zaliczonych już zadań i poprawienia wyniku.

Oprawa graficzna gry Symulator Dźwigu stoi na wysokim poziomie, nasze zmagania prezentowane są w 3D, zaś akcję możemy obserwować zarówno ze starannie wymodelowanej kabiny operatora dźwigu jak i wielu innych ujęć kamery.

Prezentowana do pobrania gra Symulator Dźwigu jest w wersji demonstracyjnej. Kliknięcie na Pobierz uruchamia bezpieczny download ze strony producenta.