YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz Symulator Demolki (demo download)

Gra Symulator Demolki do pobrania (ściągnij demo)

ściągnij symulator demolki


Symulator Demolki to kolejna gra niemieckiej firmy Giant Software, która została wydana w Polsce przez rodzimy Techland. Tym razem będziemy zarządzać przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozbiórce różnego typu budynkuów. Demo Symulatora Demolki dostępne do pobrania za darmo, ściągnij już dziś!

Na grę składa się w sumie trzydzieści misji usytuowanych w tętniącym życiem i szybko zmieniającym się przemysłowym mieście. Aby się rozwijać miasto musi pozyskiwać nowe tereny bądź modernizować obszary już zabudowane. I właśnie tutaj wkraczamy do akcji, przy pomocy naszej firmy szybko i sprawnie wyburzymy każdy niemal gmach, na miejscu którego można wybudować coś nowego.

W trakcie rozgrywki odwiedzamy różne części miasta: m.in. stare miasto, port czy dzielnicę biznesową. Sporadycznie trafi się różnież zlecenie gdzieś na peryferiach miasta czy nawet na bocznicach kolejowych. Zanim rozpoczniemy wykonywanie firmowych zleceń, grający mają szansę nauczyć się podstawowych opcji w kilku ciekawych tutorialach.

Misje polegają najczęściej na wyburzaniu pustostanów przy użyciu specjalistycznych maszyn i narzędzia oraz na pozbywaniu się powstałego w skutek wyburzeń gruzu. Grający mają cały wachlarz dostępnych narzędzi do użycia, począwszy od prostego młota pneumatycznego czy piły do betonu aż do silnych ładunków wybuchowych. Do dyspozycji mamy również kilka pojazdów: buldożery, koparki, dźwigi czy, chyba najbardziej popularna, kula uderzeniowa. 
Miłym dodatkiem do Symulatora Demolki są dostępny w grze edytor scenariuszy umożliwiający graczom na tworzenie własnych misji oraz możliwość pobierania z internetu dodatkowych pojazdów i map i to całkowicie za darmo.

Najważniejsze cechy gry Symulator Demolki:

 • Potężna flota maszyn demolujących i budowlanych
 • Eksplozje Możliwośd pobrania dodatkowych maszyn i map z Internetu Możliwa gra klawiaturą, myszą, padem lub dżojstikiem
 • Ponad 30 misji w różnych częściach miasta (dzielnica biznesu, port, dzielnica przemysłowa, bocznica kolejowa, stare miasto, przedmieścia)
 • Gra zawiera edytor misji i modeli
 • Gra stworzona przez autorów Symulatora Farmy

Prezentowana do pobrania gra Symulator Demolki jest w wersji demonstracyjnej i języku angielskim. Kliknięcie w "Pobierz" przenosi na stronę internetową Steam gdzie możliwy jest download gry (wymagane konto Steam).

 

Pobierz demo Symulator Demolki

Gatunek: Gry symulatory
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 09 February 2016
Rozmiar pliku: Brak danych
Rodzaj pliku: Grywalne demo gry
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie odsyła na stronę Steam gdzie można pobrać demo gry Symulator Demolki (wymagane konto Steam) Nie czekaj i pobierz Symulator Demolki już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Symulator Demolki:

 • Komputer stacjonarny PC lub laptop
 • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
 • Pamięć: brak danych
 • Wolne miejsce na twardym dysku: Brak danych
 • Pamięć karty graficznej: brak danych
 • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus