YouTube Google Plus Twitter Facebook RSS

Pobierz Wiejskie Życie (Odlotowa Farma 2 download)

Gra Wiejskie Życie do pobrania

ściągnij odlotowa farma


Wiejskie życie (Odlotowa Farma 2) do zabawna "rolnicza" strategia produkcji Alawar Games. Grając wcielimy się w rolnika prowadzącego farmę i robiącego różne interesy. Pobierz Wiejskie Życie już dziś!

Zabawa w Wiejskie Życie to świetna symulacja prowadzenia gospodarstwa wiejskiego. Gracze będą musieli codziennie dbać o pole, łąkę, hodować i karmić zwierzęta, kosić trawę, zbierać plony i sprzedawać je na rynku. Handel będzie integralną częścią gry i niezłym źródłem dochodów gospodarza, będziemy sprzedawać owoce, warzywa, wytworzone z nich przysmaki, jajka oraz zwierzęta. Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na dalsze rozbudowanie farmy: zakup nowych narzędzi i maszym, bodowa budynków gospodarczych, etc. Rozbudowa farmy znacznie zwiększy jej wydajność i doprowadzi do ... dalszego jej rozwoju.

Dzięki bajecznej grafice 3D, skocznej muzyce i ekscytującym godzinom gry w gospodarstwie wiejskim, Wiejskie Życie gwarantuje wyśmienitą zabawę!

Prezentowana do pobrania gra Odlotowa Farma 2 (Wiejskie Życie) jest w 30-minutowej wersji demonstracyjnej. Pełna, płatna wersja gry jesd dostępna na stronie producenta, Alawar Games.

 

Pobierz Wiejskie Życie (demo download)

Gatunek: Gry strategiczne
Platforma: Windows PC
Język: Angielski
Wydawca: Brak danych
Data wydania: 11 February 2016
Rozmiar pliku: 35.6MB
Rodzaj pliku: Trial, 30 minut
PEGI Rating: pegi rating
Ocena Metascore:
ocena metascore
ocena metascore
Download: przycisk download

Kliknięcie uruchamia bezpieczny i darmowy downlad gry Wiejskie Życie. Nie czekaj i pobierz Wiejskie życie już dziś! Po kliknięciu prosimy zaczekać kilka sekund na połączenie z serwerem.

Wymagania sprzętowe Wiejskie życie:

  • Komputer stacjonarny PC lub laptop
  • System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon
  • Pamięć: brak danych
  • Wolne miejsce na twardym dysku: 35.6MB
  • Pamięć karty graficznej: brak danych
  • Karta graficzna: nVidia GeFore Radeon...
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Google Plus